Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Süper Starlife
Süper Starlife
Süper Starlife


Tarih: 2011-02-27 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


SÜPER STARLIFE’A YENİ SUNUCU!

Yapımcılığını Tayfun Topal’ın üstlendiği Süper Starlife, birbirinden ilginç konu ve görüntülerle ve yeni sunucusu Simge Tertemiz’le birlikte, ekranlarınızın hafta sonu neşesi olmaya devam ediyor.

İddia ediyoruz Behzat Ç.’yi daha önce hiç böyle görmediniz!. Dizinin Behzat Ç.’si Erdal Beşikçioğlu neden takım elbise giydi? Reha Muhtar ödül aldığı gece yaptığı konuşmayla herkesi nasıl duygulandırdı?

Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşan İzmir Çetesi’nin çekimleri için soluğu İzmir’de aldık. Kadir İnanır, "Çok inanarak dahil oldum" dediği İzmir Çetesi’ni nasıl öve öve bitiremedi? Dizinin Selami’si ve dizinin Ateş’i daha ilk bölümde, Kadir İnanır’dan nasiplerini nasıl aldılar? Kadir İnanır, İstanbul’dan korktuğum kadar hiçbir şeyden korkmam diyerek nasıl şaşırttı?

Çekimleri Bursa’da devam eden ve Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Sırat dizisinin çekildiği Gürsu’daki çiftlikten çok özel görüntüler. Ördekler, kuzular, atlar,köpekler, tavuk ve horozlarla birlikte tam bir çiftlik ortamının yaratıldığı sette neler yaşandı?

Dizide evin büyük oğlu Kenan Sancaktar’ı oynayan Tardu Flordun, rolü için neden ‘kötünün iyisi’ dedi?

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan Cennetin Sırları isimli dizinin İzmir’de gerçekleşen çekimlerinden çok özel görüntüler. 6 gencin hayatından kesitlerin ekrana geleceği dizide, bu 6 gencin yıllardın peşinden gelen ve yıllar önce yaşanan sır ne? O

gece neler oldu? Kimin hayatı alt-üst oldu, kim suçlu?

Hülya Avşar, evli reklamcı Ali Taran’la aralarında çıkan aşk dedikodularına ilk kez ve sadece Süper Starlife mikrofonları aracılığıyla açıklık getirdi? Avşar kızı, aşk iddiaları için neler söyledi? Evde, boşandığı eşi Kaya Çilingiroğlu’nun hala sözünün geçtiği, nasıl anlaşıldı?

Ya Sonra isimli sinema filmini görücüye çıkaran Özcan Deniz’in film galasında yaşanan talihsiz olay, moralleri nasıl bozdu? Hangi yılların oyuncusu galada ayakta kalıp, galayı terk etti?

Geçen hafta eşi Mehmet Aslantuğ’un tek başına gecelerde görülmesinin ardından bu kez de Arzum Onan oğluyla birlikte gecelerde ortaya çıkınca akıllara nasıl "bu evlilik bitiyor mu" sorusu takıldı?

Nurgül Yeşilçay’la aşk yaşayan oğlu Mithatcan’ın Levent’teki evini ziyaret eden eden ve müstakbel geliniyle görüşen Sezen Aksu, bu ilişkiye onay verdi mi?

12 Mart akşamı 120. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanan Küçük Kadınlar dizi setinde gözyaşları nasıl sel oldu?

Yeni albümü için rengini değiştirdiği saçlarıyla gecelerde görüntülenen Hadise’nin yeni saç rengini bakalım beğenecek misiniz?

Yıldız Tilbe, gündüz vakti sokak ortasında neden soyunmaya kalkıştı?

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, hangi toplantıya katılmak için 1500 kilometre araç kullanmak zorunda kaldı?

Sempatik oyuncu Ersin Korkut, sonunda neye isyan etti ve tekstil mühendislerini neden göreve çağırdı?

"Fatmagül’ün Suçu Ne?" dizisinin Selim’i ve Vural’ı aynı gece, sevgilileriyle birlikte kameralara nasıl yakalandılar?

Bu yıl 43. sü dağıtılan SİYAD ödül töreninde yaşananlar. Tuba Büyüküstün genç yaşına rağmen o gece nasıl ödül almaya değil vermeye geldi? Dizinin Karolin’i Wilma Elles, törene nasıl gülen gözlerle katıldı ve neler söyledi? Burhan Abi Engin Günaydın, yeni projesinin müjdesini nasıl verdi? Demet Akbağ, hasta yatağından kalkıp törene nasıl katıldı?

Dizilerinin 150. bölümünü kutlayan Kavak Yelleri dizi oyuncularının vur patlasın çal oynasın eğlendikleri gecede neler yaşandı? Dizinin Güven’i Sarp Apak, Aslı için rekabet ettiği Efe karşısında nasıl pes etti?

Savaş sanatlarıyla batının aerobik hareketlerinin sentezlendiği Less Mills programlarıyla eğlenceli bir şekilde zayıflamak mümkün mü? Kilolarından eğlenceli bir şekilde kurtulmak isteyen hanımlar ve beyler ekran başına..Hepsi ve çok daha fazlası, Pazar sabahı Simge Tertemiz’in sunumuyla Süper Starlife’ta…


Künye :

Süper Starlife izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı