Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yabancı Damat / yeni bölüm
Yabancı Damat / yeni bölüm
Yabancı Damat / yeni bölüm


Tarih: 2007-05-11 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yabancı Damat

20:00

Nazlı ve Niko'yu zor günler bekliyor!

Nazlı'nın iyileşmesi için tek çare ilik naklidir. Herkes, Mustafa Can ve Nazire'nin ilik nakline uygun olup olmadıklarını belirlemek için yapılan testlerin sonuçlarının çıkacağı günü beklemektedir.

Niko morallerini düzeltebilmek için bütün aileyi Sapanca'ya götürür. Nazlı ve Niko burada romantik saatler geçirirler. Nazlı ailesi yanında olduğu için bu hastalığı yeneceğini düşünür. Ama sevdiklerini kaybetmekten de çok korkmaktadır.
Niko, Nazlı'ya kemoterapi olması gerektiğini hala söylememiştir. Televizyonda yayınlanan bir haberle kemoterapi tedavisine başlayacağını öğrenen Nazlı, bu tedaviyi reddeder. Bu arada Nazlı'nın gizli tutulan hastalığını da herkes öğrenmiş olur.

Türkiye'deki ilik bankasında Nazlı için uygun verici bulunamaz. Fakat doktorların, birbirine yakın ülkelerin uyumlu olma ihtimalinin daha fazla olduğunu söylemesi üzerine Niko, Yunanistan'daki ilik bankalarını da aramaya başlar. Memik ve Eftalya araştırma yapmak için Atina'ya giderler.

Niko, Nazlı iyileşene kadar işlerine ara vermeye karar verir ve girdiği ihalelerden çekilir. Bu arada Ege, annesinin hasta olduğunu öğrenir. Sürekli annesinin yanında olmak ister. Nazlı'nın ise bağışıklık sistemi zayıfladığı için hasta olmaması gerekmektedir. Başta Niko olmak üzere bütün aile nezle olan Ege'yi annesinden uzak tutmaya çalışır. Nazlı ve Ege'yi zor günler beklemektedir.

Nazlı'nın hastalığının başından beri tuttuğu notlar, giderek bir günlük haline gelmeye başlar. Nazlı bütün ağrılarını, halsizliklerini, korkularını ve umutlarını bu deftere yazmaktadır.

Künye :

Yabancı Damat / yeni bölüm izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı