Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ht Gündem
Ht Gündem
Ht Gündem


Tarih: 2011-02-28 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


GÜLİN YILDIRIMKAYA İLE HT GÜNDEM

Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem bugün (28 ޞUBAT PAZARTESİ) Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu’nu ağırlıyor.

Uzun zamandır sessiz duran "Kızamık" hortladı mı? İstanbul’da kızamık vakalarının sayısı neden hızla artıyor, yeni bir salgın mı başladı? "Türkiye’de görülmeyen yurtdışı kaynaklı virüs tipi" mi? 1975 ile 1990 arasında doğanlar neden risk altında? Bu tarihler arasında doğanlar ne yapmalı, aşılama çözüm mü? Hastalığın tekrar hortlamasındaki neden bağışıklık sistemindeki zayıflama mı yoksa "aşı karşıtı lobilerin" başarısı mı? Difteri ve Boğmaca gibi artık neredeyse ismini bile unuttuğumuz, bittiğini düşündüğümüz başka salgın hastalıkların da hortlama şansı var mı? Kızamık ölümcül bir hastalık mı, hangi kalıcı problemlere neden oluyor? Gülin Yıldırımkaya soruyor, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu cevaplıyor.

Sağlığımızı tehdit eden kızamık ve salgın hastalıklar konusunda tüm bilmemiz gerekenler Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem’de…

Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem bugün saat 19.00’da kazananların kanalı Bloomberg HT’ de…


Künye :

Ht Gündem izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı