Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ömre Bedel
Ömre Bedel
Ömre Bedel


Tarih: 2011-03-01 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


ÖMRE BEDEL

Tayfur’un planı ne yazık ki istediği gibi işleyememiştir. Hayatta kalmayı başaran Cesur, Erdem’in de hayatını kurtarmıştır.

Can’ın hastane günleri artık son bulmuştur. Ömür, Can’la beraber yeni evlerindeki yepyeni hayatlarının hayalini kurarken, Can’ın ısrarla bu durumu kabullenememesi Ömür için yeni bir darbenin başlangıcı olacaktır.

Sezgin ile Duygu’nun arasındaki gerginlik her geçen gün tırmanmaya devam etmektedir. Sezgin ne yapacağını bilemez bir haldedir. Duygu ise, evden ayrılmak zorunda kalmıştır ve bu durum Duygu’yu allak bullak etmiştir.

Cesur, Aylin’in kendisinin önünde bir engel olacağını hiç düşünmezken, Aylin’in yaklaşımları onu resmen köşeye sıkıştıracaktır.

Erdem’in Ömür’ün karnındaki bebeğin kendi çocuğu olduğunu öğrenmesi üzerine Ömür’e ve Can’a karşı gösterdiği yakınlık Ömür’ün yeniden ümitlenmesine yol açacaktır.

Tayfur, Cesur’a son bir hamle daha yapmaya karar verir ama bu sefer durum diğerlerinden çok daha farklıdır. Tayfur’un elindeki koz Can’dır…Yapım: GOLD FİLM- Faruk Turgut

Yönetmen: Nihat Durak

Müzik: Kıraç

Senaryo: Deniz AkçayOyuncular

Seniha- Nurseli İdiz

Cesur- Murat Han

Ömür- Begüm Birgören

Erdem- Mehmet Ali Nuroğlu

Erdinç- Metin Belgin

Ayten- Yeşim Gül

Aylin- Özge Özder

Dilber- Leyla Okay


Künye :

Ömre Bedel izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı