Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canan
Canan
Canan


Tarih: 2011-03-02 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Canan

Geri Dönüyor

Peyami Safa’nın Aynı Adlı Eserinden…

Canan’ın yıllar sonra geri dönmesindeki kararlılık ve öfke, ޞakir’in gözünü korkutmaktadır. Renknaz’ın kendisinden habersiz çevirdiği dolapları da öğrenince iyice deliye döner. İkisi de unutmak istedikleri geçmişin izlerini hayatlarından silme konusunda başarılı olamamışlardır.

Renknaz yıllardır kaçtığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Canan, Elif’in kızıysa babası kimdir? ޞakir, kartlarını açık oynar ve bu işin aslını astarını araştırmak için ilk hareketi başlatır. Ancak ortaya çıkacak sonuç tüm kuşkularını çözecek midir?.. Yoksa her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale mi getirecektir?

Canan, şirketin yönetimini ele alınca ޞakir’in otoritesini zayıflatacak değişikliklere gider. Canan’ın hamlelerini haklı bulan ve bir değişime ihtiyaç olduğunu düşünen Lami, karısı Bedia ile çatışır. Abdullah ise ޞakir ve Renknaz’dan duyduklarıyla tehlikenin boyutunu anlamıştır. Canan’ın şirketteki hamlesine cevap vermek için harekete geçer. Abdullah’ın dahil oluşu her şeyi daha karmaşık bir hale getirecektir. Canan, planının kusursuz işlediğini düşünürken Abdullah’ı karşısında bulur ve söyledikleri karşısında irkilir.

Perihan’ın, annesi Renknaz ile arası giderek daha fazla açılmaktadır. Artık bir an önce evlenerek annesinden uzaklaşmayı düşünür. Çocukluklarından beri adeta kaderleri ortak yazılmıştır ama Canan’ın dönmesinden sonra oluşan gerilim onların da etrafını sarar.

Elif, babasını kaybetme korkusuyla farklı davranmaya başlar. Selim bir yandan kızıyla arasını düzeltmeye çalışırken diğer yandan da Canan’a söylediklerinin vicdan azabını duymaktadır. Canan’ın kalbini kırdığı için çok üzgündür. Kendini affettirmeye çalışarak bir kez daha onunla konuşmak ister. Ama bu kolay olmayacaktır. Selim yıllar sonra birbirlerine kavuşmuşlarken ve kuracakları ortak bir geleceği düşünürken, Canan hala geçmişin acı dolu gölgesinde yaşamaktadır. Canan bir yol ayrımındadır artık. Yürüdüğü sert ve acımasız intikam yolunda acaba aşk için de bir durak var mıdır?YAPIMCI: Koliba Film/Ata Türkoğlu

YÖNETMEN: Bahadır İnce

MÜZİK: Nail YurtseverOYUNCULAR:

Canan- Gamze Özçelik

Selim- Erdinç Gülener

Abdullah- ޞemsi İnkaya

ޞakir- Mehmet Atay

Renknaz- Neriman Uğur

Bedia- Deniz Bolışık

Ali- Bekir Çiçekdemir

Lami- Evren Bingöl

Perihan- Gözde Türkpençe

Elif- Büşra Ayaydın


Künye :

Canan izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı