Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Türkan
Türkan
Türkan


Tarih: 2011-03-03 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Türkan bebek bekliyor

Kanal D’nin, başrollerini Pınar Öğün, Damla Sönmez, Özgürcan Çevik, Uğur Polat ve Nesrin Kazankaya’nın paylaştıkları, Prof. Dr. Türkan Saylan’ın yaşamını konu alan dizisi "Türkan"ın bu bölümünde; Türkan’ın bir bebek beklediği haberi Orhan’ı çok mutlu ediyor.

Türkan bebek beklemektedir. Artık Orhan’la birlikte tam bir aile olacaklardır. Orhan çok sevinçlidir. Orhan sorumluluğu artacağı için sağlık ocağındaki görevinin dışında, özel bir muayenehane açmak istemektedir.

Bu arada Leyla Hanım, Turgut ve Gündüz’le birlikte köşkten ayrılır. Annesinin ve kardeşlerinin evden ayrılması Turhan’ı derinden sarsar. İsmail eve geri dönmesi için Leyla Hanım’ı ikna eder. Turgut ise kendine bir iş bulup annesi ve kardeşiyle birlikte ayrı bir eve çıkma niyetindedir. Bu konuda Orhan’ın büyük desteğini görür. Öte yandan Prof. Cihat’a lepralı hastaların tedavisi için Sağlık Bakanlığı’ndan onay çıkmıştır. Bunun için Ankara’ya gitmesi gerekmektedir. Son anda program değişir ve seyahate Türkan ve Fidan da katılır.Yapımcı : Koliba Film/Ata Türkoğlu

Yönetmen : Cemal ޞan

Senaryo : Oya Yüce

Oynayanlar : Pınar Öğün (Türkan), Özgürcan Çevik (Orhan), Nesrin Kazankaya (Leyla), Uğur Polat (Cihat), Damla Sönmez (Turhan), Fatih Koyunoğlu (Ayhan), İdil Yener (Sevinç), Rüzgar Aksoy (Haydar), Ozan Osmanpaşaoğlu (Turgut), Bora Cengiz (Tuğrul), Yiğit Üst (Gündüz), Sezai Paracıkoğlu (İsmail), Bahar Selvi (Fidan), Jale Aylanç (Latife), Münir Canar (Nuri).

Müzik : Emre Dündar ve Murat Uncuoğlu


Künye :

Türkan izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı