Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri


Tarih: 2011-03-03 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


DÜRÜYE’NİN GÜОÜMLERİ

Sinetel Film yapımcılığında, Mustafa ޞevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı, başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun paylaştığı Dürüye’nin Güğümleri her Perşembe Star TV’de!

Hikâye, hayata karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış, hala güzel, hala çekici bir köylü kadını olan Dürüye ve dört kızının, yani güğümlerinin başından geçenleri anlatıyor.

28.bölüm özet:

BOޞANMA CELBİ

Helga’dan kurtulmak için kırk takla atan Zühtü, Dürüye’nin oyunuyla yenilgiyi kabullenmek zorunda kalmıştı… Dürüye tekrar boşanmak için soluğu adliyede alır. Ancak hâkim Handan‘ın bu defaki tavrı bambaşkadır. Huriye ise kendi sevgilisi Ümit’i, Hayriye ile uygunsuz halde basar. Ümit ve Hayriye her ne kadar aralarında bir ilişki olmadığını anlatmaya çalışsalar da başaramazlar. Zaten geçmişten gelen hikâyeden dolayı ikisi de sabıkalıdır. Dürüye, boşanma kağıdını Zühtü’ye elden getirir. Son kez şansını denemek isteyen Zühtü, hâkimle konuşmaya gidince aslında kakim Handan‘ın, Dürüye’ye tekrar Zühtü ile evlenmesinden dolayı son derece tepkili olduğunu anlar. Zühtü’nün içi rahatlamıştır. Zühtü, Helga’yı boşanm
a gününe kadar evinde misafir eden Duran’la, büyük bir iddiaya girer. Hakim Handan, Helga’dan dolayı kıskançlık krizine girince davanın seyri değişecek midir? Boşanma günü gelince mahkeme salonunda Handan‘ın verdiği karar herkesi nasıl şaşkına çevirecektir? Sessiz sedasız yapılacak duruşmanın sürpriz seyircisi kimdir?Yapımcı : Sinetel Film / İbrahim Mertoğlu

Yönetmen : Mustafa ޞevki Doğan

Senaryo : Baykut Badem, Filiz Ekinci

Oyuncular : İpek Tuzcuoğlu ( Dürüye), Emre Kınay ( Zühtü), Uğur Çavuşoğlu ( Duran Ağa), Selahattin Taşdöğen (Halim), Deniz Sipahi ( Halime), Burcu Binici ( Huriye), Algı Eke ( Hayriye), Elif Atakan (Nazife), Yener Gürsoy ( Nasip),Kaan Urgancıoğlu ( Ümit), Lemi Filozof (Yaman), Volkan Baş ( Adsız), Fatih Doğan (İmdat Çavuş), Cem Cücenoğlu ( Kahveci Bayram), ޞule Demirezen (Döne),Özlem Fidan (Ayşe),Doğukan Arslan ( Iskender)


Künye :

Dürüye’nin Güğümleri izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı