Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sırat
Sırat
Sırat


Tarih: 2011-03-21 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


SIRAT

YENİ SAATİNDE!

Günah pusuda bekler…

Limon Yapım / Hayri Aslan yapımcılığında, yönetmenliğini Hatice Memiş’in üstlendiği, başrollerini Rutkay Aziz, Tardu Flordun, Caner Kurtaran, İlker Kızmaz, Burak Altay ve Aslı Bayram’ın paylaştığı "SIRAT" Pazartesi günleri Star’da!

4. bölüm özeti:

Nesibe, Galip’ten boşanmaya kesin olarak kararlıdır. Oğulları bu karar konusunda farklı görüşlere sahiptir. Küçük oğul Yusuf boşanmaya karşıyken, Kenan annesini desteklemektedir. Galip’se, boşanmanın, Firuze’ye kavuşmasını sağlayacağını düşünerek sevinir ancak Firuze’yi bu kadar kolay elde edemeyeceğini görünce öfkelenecektir.

Diğer yandan Ahmet, Kenan’a yeni bir avukat bulmuştur. Avukat Canan, Kenan’ı, babasına karşı ifade vermeye ikna etmeye çalışır ve Galip’le yüzleşerek tehdit eder. Galip, bu kadının işin peşini bırakmayacağını hissedecek, hıncını, Ahmet’ten çıkarmaya çalışacaktır. Bu sırada, Nesibe karşısına dikilerek hesap sorar. Galip’in acımasız tavrı, şeker hastası Nesibe’yi ölümün eşiğine getirecektir. Galip, zor durumdaki Nesibe’ye yardım edecek midir yoksa onun kendisini ortada bıraktığı gibi, kaderine mi terk edecektir?

Geçmişi hakkındaki gerçekleri, babasının kim olduğunu öğrenen Salih’se, bunca yıldır gerçeği kendisinden saklayanları köşeye sıkıştırır: O aslında bir piç değildir ve artık babası bellidir.

Bölüm, baba-oğul arasındaki epik bir karşılaşmayla son bulur: Bütün bu olanlara, hapishanede müdahale edemeyen Kenan, Canan’ın gözetiminde dışarı çıkar ve kaçarak, Firuze’ye evlenme teklifi etmeye hazırlanan babasıyla Firuze’yi basar. Babayla oğlun birbirlerine girdikleri olayın sonunda, Ferit, Firuze’yi savunmak için silahını çeker.YAPIMCI : Limon Yapım – Hayri Aslan

YÖNETMEN : Hatice Memiş

GÖRÜNTÜ Y. : Baybars Tekin

SENARYO : Funda Alp, A.Orçun Okşar, A.Burak Zeybek

MÜZİK : Tamer Çıray

OYUNCULAR : Rutkay Aziz (Galip Sancaktar), Tardu Flordun (Kenan Emir Sancaktar), Aslı Bayram (Firuze Çetinel), Caner Kurtaran (Ahmet Sancaktar), Burak Altay (Topal Salih), İlker Kızmaz (Yusuf Sancaktar), Perihan Savaş (Nesibe Sancaktar), Gülşah ޞahin (Zeynep Esen Sancaktar), ޞefika Ümit Tolun (Seniha Çandar), Başak Parlak (Ceren Çandar), Sadık Gürbüz (Gül Baba), Tülay Bursa (Havva Perver), Başak Boran Oksal (Canan Erkman), Duygu Gök (Eren Manyas).


Künye :

Sırat izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı