Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nur Ertürk’le Her Sabah
Nur Ertürk’le Her Sabah
Nur Ertürk’le Her Sabah


Tarih: 2007-05-14 TV : KANAL7 Saat: 09:20 Tür:Kadın Programı


Nur Ertürk'le Her Sabah

Hafta içi her gün 09:20

Adıyaman kına gecesi gelenekleri, düğünleri, türküleri, halk oyunları, yemekleri ekrana gelecek.

Nur Ertürk'le Her Sabah, her hafta bir yörenin kültürünü ekrana taşıyor. Mustafa Açıkses ve yöre sanatçılarının katılacağı programda keyifli dakikalar izleyenleri bekliyor. Nur Ertürk'le Her Sabah pazartesi günleri farklı yöreleri ve kültürleri tanıtmaya devam ediyor. Programa bu hafta Adıyamanlılar konuk olacak. Mustafa Açıkses ve yöre sanatçıların katılacağı programda en güzel yöre türküleri izleyenleri bekliyor. Adıyaman kına gecesi ve düğün gelenekleri ekrana gelecek, yöre yemekleri hazırlanacak, türküler okunacak, halk oyunları ekibi hünerlerini sergileyecek. Nur Ertürk'ün neşeli sunumuyla güzel bir gün Kanal 7 ekranlarında başlıyor.

*****

15 MAYIS 2007 SALI
PEÇENEKLİ SÜLEYMAN'DAN ANKARA HAVALARI
Müziğin ve sohbetin buluştuğu Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Peçenekli Süleyman, Ankara kaşık ekibi konuk olacak. Programda bir evlenip de gelinlik ve damatlık giyememiş bir çiftin hayalleri gerçekleştirilecek. Nur Ertürk'ün neşeli sunumuyla ekranlara renk katan program Her Sabah'a bugün Peçenekli Süleyman ve Ankara kaşık ekibi konuk olacak. Ankara yöresinin sevilen sesi Peçenekli Süleyman sevilen türküleri seslendirirken, Ankara kaşık ekibi de yöre oyunlarını oynayacak. Nur Ertürkle Her Sabah'ta müziğin ve sohbetin yanı sıra yemekler yapılıyor, uzman konuklar bilgiler veriyor.

*****

16 MAYIS 2007 ÇARŞAMBA
YILDIRIM BEKÇİ SABAH NEŞESİ OLACAK
Sabah kuşağının sevilen programı Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün sanat müziğinin sevilen sesi Yıldırım Bekçi konuk olacak. En güzel şarkılar, keyifli sohbetler Kanal 7 ekranlarında.
Müziği ve sohbeti bir arada sunan program Nur Ertürk'le Her Sabah, hem eğlendiriyor hem bilgilendiriyor. Her gün birbirinden değerli sanatçıları sevenleriyle buluşturan programa zaman zaman da uzman isimler katılarak izleyenlerin sorularını cevaplıyor. Programa bugün Türk sanat müziğinin eskimeyen sesi Yıldırım Bekçi konuk olacak. Sabah kuşağında sanat müziği Nur Ertürk'ün birbirinden güzel türküleri ve uzman konukların sohbeti ekrana gelecek.

*****

17 MAYIS 2007 PERŞEMBE
YEMEKLER, TÜRKÜLER KARADENİZ'DEN
Nur Ertürk'le Her Sabah Perşembe günleri Karadenizli sanatçıları konuk ediyor. Sevilen şarkılarıyla Neşat Aydın, Fadime Nine tiplemesiyle Ahmet Yıldırım ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Alay Cihan fıkralar anlatırken, Kurtuluş Usta en özel Karadeniz yemeklerini hazırlıyor. Ayrıca bu hafta Karadeniz müziğinin farklı sesi Sinan Yılmaz da programı renklendirecek.
Karadeniz müziğinin sevilen sesi Neşat Aydın ve yaptığı taklitlerle büyük beğeni toplayan Ahmet Yıldırım Nur Ertürk'le Her Sabah'ta Karadeniz rüzgârı estiriyorlar. Her hafta Perşembe günü Nur Ertürk'le Her Sabah'ın vazgeçilmeyen konukları, izleyenlere Karadeniz turu attırıyor. Karadenizli sanatçı Neşat Aydın ve Karadeniz'in farklı sesi Sinan Yılmaz sevilen şarkılarıyla programı renklendiriyor. Karadeniz mutfağına özgü yemekleri Kurtuluş Usta hazırlıyor, birbirinden komik fıkraları Alay Cihan anlatıyor. İzleyiciler arasında yapılan türkü yarışması, huysuz Fadime Nine'nin atışmaları ve Nur Ertürk'ün türküleri ekran başındakilere neşeli dakikalar sunuyor.

*****

18 MAYIS 2007 CUMA
MUSTAFA KARATAŞ'LA SOHBET
Nur Ertürk'le Her Sabah'ın Cuma günkü konuğu ilahiyatçı Mustafa Karataş, hurafelere sapmadan gerçek kaynağından aydınlatıcı bilgeler aktarıyor. Mustafa Karataş her hafta farklı konularda bilgiler veriyor, izleyicilerin sorularını cevaplıyor.
Doğru bilginin gerçek kaynaklardan aktarıldığı Nur Ertürk'le Her Sabah'a Cuma günleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa Karataş konuk oluyor. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Mustafa Karataş, merak edilen tüm soruları, doğru kaynağından cevaplıyor. Gündemdeki konular, en çok merak edilenler ilahiyatçı Karataş tarafından Nur Ertürk'le Her Sabah'ta açıklığa kavuşturuluyor.

*****

Yörelerin tanıtımları, yemek köşesi ve bol müzik Nur Ertürk'le Her Sabah'ta. Nur Ertürk'le Her Sabah'ın ‘Moda' köşesinde ise, yılın modası ve moda ürünlerin nerede bulunabileceğine ilişkin bilgiler de ekrana gelecek. Programda müzik, eğlence, sohbet, aktüalite, magazin, yemek ve kadına özel her şey var... Nur Ertürk'le Har Sabah, izleyenleri zaman zaman eğlendirirken zaman zaman da bilgilendiriyor. Uzman konukların katıldığı programda sağlıktan hukuka, sanattan sinemaya, her konuda aydınlatıcı bilgiler veriliyor. Kadına yönelik her şeyin yer aldığı programda yemek köşesi de var.
Canlı yayınla ekrana gelen Nur Ertürk'le Her Sabah hafta içi her gün 09.20'de Kanal 7 ekranlarında. 

Künye :
Nur Ertürk

Nur Ertürk’le Her Sabah izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı