Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?


Tarih: 2011-04-23 TV : ATV Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Düşman, Demiray ailesinin çok yakınlarında mıdır? Hem de göremeyecekleri kadar yakın…
Ece Uslu, Hüseyin Avni Danyal ve Burak Hakkı’nın başrollerini paylaştığı “Kızım Nerede?” soluk soluğa izlenecek yeni bölümüyle 23 Nisan Cumartesi günü 23.00’de ATV’de...
KIZIM NEREDE?
(Yeni Bölüm)
18. Bölüm Özeti:
Kağan, Zeynep’i kaçıran kişiye ilk kez bu kadar yakındır.  Bu durum Zeynep’in kaderini bir kez daha değiştirir. Zafer öfkeden delirmiş ihanetini öğrendiği Bahadır’ın elinden her şeyini almaya kararlıdır. Bu karar karşısında İpek ve Bahadır çok daha tehlikeli bir oyuna girerler. Şirkette iktidar savaşları başlamıştır bile. Ancak hesaplamadıkları bir şey vardır. Zafer’in beklenmedik hamlesi her ikisi için de şok edici olacaktır. Diğer tarafta Cem’in yaptığı telefon konuşması yaşanan olayların arkasında başka biri olduğunu gösterirken, Zeynep nasıl bir intikamın kurbanı olduğunu asla bilemeyecektir.

Künye :

Yapım         : Medyavizyon / Fatih Oflaz, Ahmet Öncan
Yönetmen    : Ersoy Güler
Senaryo    : Makbule Kosif, Murat Koca
Oyuncular    : Ece Uslu (Suna Demiray), Hüseyin Avni Danyal (Zafer Demiray),  Burak Hakkı (Kağan Çakır), Yonca Cevher Yenel (İpek Demiray Arslan), Tolga Savacı (Bahadır Arslan), Yağmur Kaşifoğlu (Mine Demiray Orhun), Soydan Soydaş (Kemal Orhun), Kamil Güler (Nihat Köktaş), Özge Gürel (Zeynep Demiray), İnci Ültay (Hatice), Erdi Bolat (Rüzgar Orhun), Nihan Balyalı (Hazal Arslan), Serkan Şenalp (Emre Arslan), Bengü Tezcan (Cansu Demiray), Zeynep Kadıoğlu (Eylül Demiray), Duygu Şen (Neslihan Pasin), Gamze Karaman (Ebru Temer), Elçin Aktaş (Melisa), Özgür Özgencer (Metin)


Kızım Nerede? izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı