Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2011-04-23 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Dedektif Osman yine iş başında!
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Ayça İnci,  Onur Şan ve İlyas Salman’ın oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı”nın bu bölümünde; dedektifliğe soyunan Osman ve asistanı Ali Kemal’i yeni maceralar bekliyor.
Gençliğinde sihirbazlığa merak salmış olan Sinan, ailesi ve şoför arkadaşları ile geldiği gösteride asistanlık yapmak zorunda kalır. Aynı gazinoya haraç almaya gelen Deliormanlı lakaplı mafya, polisin peşinde olduğunu anlayınca, o anda kaybolma numarasına katılmak isteyen seyirci arayan Sinan’ın yanına gelir ve alelacele dolaba girer. Deliormanlı, dolabın arka tarafından açılan kapıdan dışarı kaçar ancak, koşarken ona bir taksi çarpar ona. Taksiyi kullanmakta olan Ali Kemal panikler ve Deliormanlı’yı evine getirir. Adam hafızasını kaybetmiştir ve kim olduğunu hatırlamamaktadır. Ali Kemal’in annesi Deliormanlı’ya aşık olup onunla evlenme kararı aldığında işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Osman, doğulu bir baba - oğula yardımcı olmak için onların kızını bulma görevini üstlenir. Kızın pavyonda çalıştığını anlayınca da asistanı olan Ali Kemal’i gay kılığına sokar ve dansözlük yapmakta olan kızı dışarı çıkarır. Baba-oğula haber verirler. Ancak onlar geldikleri anda etrafa kurşun yağdırırlar. Nuri Baba’nın eski bir dostu telefonla arar ve oğlunun İstanbul’a gelmekte olduğunu, iş konusunda ona yardımcı olmasını ister. Nuri Baba hapisten kaçmış bir katili, arkadaşının oğlu zannedip evine alınca, hayatı tehlikeye girer.

Künye :

Yapım            : Erler Film -Türker İnanoğlu
İdari Yapımcı        : Yılmaz Ekmekçi
Yönetmen        : Yaşar Seriner
Senaryo        : Resul Ertaş
Müzik            : Bora Ebeoğlu-Cengiz Onural-Aria
Oyuncular         : Zeki Alasya (Nuri Baba), Cezmi Baskın (Osman), Levent Ülgen (Sinan), Ayça İnci (Leyla), Onur Şan (Seyit), Timur Acar (Arif), İlyas Salman (Maho Ağa),  Aslı Altaylar (Gülbin), Gülay Baltacı (Safiye), Evin Esen (Şaziment), Makbule Akbaş (Zeyno), Erimşah Bora (Can), Pelin Sönmez (Dilek), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal), Sinem Ergin (Narin), Arda Öziri (Tolga), Aysel Bakar( Çiğdem), Armağan Aslıtürk (Pınar-Arif’in sevgilisi), Max Bendo (Obayana), Arkın Gelenbe (Fiko-Maho Ağa’nın damadı), Kayhan Yıldızoğlu (Mazhar Bey), Teyfik Yapıcı (Komiser), Sema Aras (Fato Aney), Balamir Emren (Mert), Erol Günaydın (Ramazan), Mina Bulutsuz (Osman İkizler), Dila Bulutsuz (Osman İkizler)


Akasya Durağı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı