Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İzmir Çetesi
İzmir Çetesi
İzmir Çetesi


Tarih: 2011-04-23 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


İZMİR ÇETESİ
Başrollerini Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece’nin paylaştığı, İzmir Çetesi Cumartesi günleri, 20.00’da Star TV’de.
9.bölüm özeti:
İzmir Çetesi aşka yelken açıyor!
Duru’nun yaşamı tehlikededir ama İzmir Çetesi onu kurtarmayı başarır. Ancak bu operasyondan geriye Selami’ye bir kurşun yarası hatıra kalır. Ona isabet eden bu kurşun hayatını değiştirir, belki de şimdiye kadar başına gelen en güzel şey olur.
Duru’nun gözünde bir kahramana dönüşen Selami sonunda Duru ile istediği şansı yakalar.
Ama Ateş Mira konusunda onun kadar şanslı değildir. Bir türlü birbirine açılamayan ikili Ateş’in karmaşık geçmişi yüzünden yakınlaşmak yerine gitgide uzaklaşır. Ateş Mira’ya dürüst davranmak istedikçe Mira ondan tiksinme noktasına gelir.
 Cemal ve Katya ise nikah tarihini belirlemişlerdir. Ama işler ciddiye bindikçe pürüzler çıkmaya başlar ve çiftimiz ilk kavgasını eder.
İzmir Çetesi Aile Hekimliği çetesini yeni hedefleri olarak belirler. Ama bu çeteyi çökertmek için birine daha ihtiyaçları vardır. Planlarına Mahmure’yi de dahil etmek zorundadırlar. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır.

Künye :

YAPIMCI    : Pastel Film – Yaşar İrvül
YÖNETMEN    : Yıldız Hülya Bilban
SENARYO    : Alican Yaraş
MÜZİK    : Aria, Bora Ebeoğlu, Cengiz Onural, Cenk Erdoğan, Ceyda Pirali
OYUNCULAR    : Kadir İnanır (Cemal Baba), Mustafa Üstündağ (Selami), Kenan Ece (Ateş), Oya Unustası (Duru), Mira (Selin Şekerci), Lila Gürmen (Katya), Ani İpekkaya (Mahmure), Erkan Sever (Komiser Zeki)


İzmir Çetesi izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı