Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nuri
Nuri
Nuri


Tarih: 2011-04-24 TV : KANAL D Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Leyla ile Can yakınlaşıyor
Kanal D’nin başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları,  Öykü Çelik, Taner Rumeli, Asuman Dabak ve Vural Çelik’in de önemli rollerini üstlendikleri sevilen dizisi “Nuri”nin en son yayınlanan bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor
Leyla ve Can’ı sevgili zanneden Nuri, Can’a sürekli kafa tutmaktadır. Leyla, Nuri’ye tam gerçeği söyleyeceği sırada, olmadık sebeplerden dolayı gerçek bilgi ertelenmektedir. Leyla ve Can, İzmir’de katıldıkları bir müzayede de Can’ın eski karısı Arzu’yu görünce bu oyunu uzatmak zorunda kalırlar. Üstüne Arzu’nun Nuri Palas’a yerleşmesiyle oyun içinde oyun alıp başını gider. Mutlu, ikiz bebekleri olacağı için geçim derdine düşer ve kumrucu dükkanının yarısını kiraya verir. Cengo ve Zafo isminde iki kebap ustası dükkanın yarısını tutup, Alaçatı’ya  yerleşir. Biraz çapkın olan bu beylerden Zafo, Berna’dan hoşlanır.
Evliliğini düzelmek için Nuri’yi de alıp psikologa giden Reyna, psikoloğun tavsiyesi üzerine Nuri’nin çocuklarına daha yakın olmaya başlayınca ortalık karışır. Leyla’nın hoşlandığı erkek tipini öğrenmek için Berna ve Nazlı’ya başvuran Avni, ikilinin oynadığı büyük bir kumpasa düşer. Kendini çevirdiği tip ile herkesin alay konusu haline gelir. Beyza’nın doğum günü partisine kaçak olarak katılan Mesut tekrar Berna’ya yakalanmaktan kurtulamaz. Sıkıcı biri olmadığını herkese ispatlamak için diskoya giden Leyla ve Can iyice yakınlaşmaya başlar.

Künye :

Yapım            : Süreç Film
Yapımcı        : İnci Gündoğdu, Asena Bülbüloğlu
İdari Yapımcı        : Akın Topuz
Yönetmen        : Tayfun Güneyer
Senaryo        : Tayfun Güneyer
Sanat Yönetmeni    : Dilek Başak Pınarcı
Görüntü Yönetmeni    : Bülent Terzioğlu
Oyuncular         : Meltem Cumbul (Leyla), Oktay Kaynarca (Nuri), Öykü Çelik (Reyna), Taner Rumeli (Can), Asuman Dabak(Berna), Vural Çelik (Mesut), Öznur Seçeler (Kumru),Doğu Alpan (Levent), Barış Başar (Mutlu),Tuğçe Özbudak (Nazlı), Aşkın Şenol (Kudret), Alper Kadayıfçı (Battal), Ünal Yeter (Mevcut), Selin Altay (Beyza), Erhan Can Kartal (Alihan)


Nuri izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı