Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal


Tarih: 2011-04-24 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Miran herkesin hayatını bir lanet gibi sarıyor! Bu sefer istediğini almadan gitmeyecek…
AŞK BİR HAYAL
(Yeni Bölüm)
Başrollerini Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı “Aşk Bir Hayal” yeni bölümü ile 24 Nisan Pazar 20.00’de ATV’de!
69. Bölüm:
Miran, kaybettiklerini, elinden alınanları, ondan kaçanları tek tek geri almak için ölümüne bir harekâta kalkışır. Önce Nevin’i izletip, spor salonu çıkışı arabaya atıp kaçırırlar. Miran kızını geri istiyor. Bunun için Nevin’i ölesiye hırpalar. Nevin Miran’ın baskısı ile Miran’ın oyununa ortak olur. Miran Nevin’i kullanarak kızı Keje’yi kaçırır. Nevin perişan olur.
Asmin ve Altay’ın çocuklarını yanlarına alarak yurtdışına yerleşme planları Dildar’ın hastalığının ortaya çıkması yüzünden ertelenmiştir. Dildar İstanbul’daki doktorun kararı ile hastaneye yatırılmıştır ve ameliyat ile akciğerindeki kanserli kütle alınıp, temizlenmiştir. Ziyarete Mardin’den Gabriel, Güle, Maryam, Baran ve Umut da İstanbul’a gelmiştir. Maryam Dildar’ın başını boş bırakmamak için elinden geleni yapar.
Memo ve Reşo’nun okullarının önünde Miran ve adamları pusu kurarlar. İki çocuğu da aynı anda kaçırmak istemektedirler ama Memo Miran’ın çağrısına yanıt vermez. Reşo babasına kanar ve yanına gider. Miran kimsenin müdahale etmesine fırsat tanımadan oğlunu da yanına alıp okulun önünden kaçırır. Şahin ve adamları Reşo’nun kaçırılmasına mani olamamışlardır.
Fatma da oğlunun Miran tarafından kaçırıldığını öğrenince çılgına döner. Karakol çıkışında gazeteciler Fatma’yı konuşturur. Fatma Miran hakkında aklına geleni söyler. Miran televizyonda Fatma’yı seyreder. Öfkeden delirir. Fatma’nın canını almaya ant içer.
Herkesin üzerinde yeni baştan Miran gerilimi yaşanmaktadır…

Künye :

Yapım        :  Erler Film
Yapımcı        :  Türker İnanoğlu
Yönetmen        :  Metin Balekoğlu
Senaryo        :  Mahinur Ergun
Oyuncular        : Nehir Erdoğan (Asmin), Orhan Kılıç (Miran Ağa), Emre Kızılırmak (Altay), İpek Özkök (Nevin), Murat Ergun (Gabriel), Nazan Diper (Dildar), İrem Sultan Cengiz (Güle), Mazlum Kiper (Atıf), Ayşen İnci (Sema), Kadir Turan (Abdo), Ali İpin (Baran), Müje Uzman (Ayfer), Berke Özcan(Memo/Küçük Altay), Ataberk Mutlu (Reşat), Efe Kılıç (Umut)


Aşk Bir Hayal izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı