Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-04-26 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”
Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
Papatyam DALYA DİYOR!
100.Bölüm özeti
Lütfü’nün başına talih kuşu kondu!
Necati’nin memleketteki akrabası Celal vefat etmiştir. Cenazeden döndüklerinde Necati üzgündür. Lütfü’nün ise ağzı kulaklarındadır. Çünkü Celal amca bütün malını mülkünü Lütfü’ye bırakmıştır.
Necati ve Celal’in oğullarının baskısına rağmen Lütfü mirastan vazgeçmek istemez. Ama olaylar Lütfü’nün beklediği gibi gelişmez. Artık Türkiye’de sıkılmaya başlayan Yasemin bizimkilere veda ederek dönmeye karar verir.
Seyfo ve Özge ise evlilikleri için ortak liste yapmaya karar verir. Bu listeyi uygulamak biraz zor olacaktır. Nurettin, Saliha’nın artık çarşıda çalışmasını istemez.Bu fikri Rıza’da destekler. Saliha için sıkıcı günler başlamıştır. Çıraksız kalan manav Nurettin ise dükkana çevre dostu Kemal’i transfer eder…

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı