Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın


Tarih: 2011-07-06 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


DAMATLIK KRİZİ...
 “Çocuklar Duymasın” kahkaha dolu yeni bölümüyle 6 Temmuz Çarşamba akşamı 20.00’de atv’de.
“ÇOCUKLAR DUYMASIN” (Yeni Bölüm)
63. Bölüm Özeti:
Haluk ve Meltem tatil planı konusunda bir yere varamaz. Haluk çadır tatilinde, Meltem ise lüks bir otelde konaklama isteğinde ısrarlıdır.  Berke damatlık seçiminde bir türlü karar veremez… Meltem ve Haluk ise daha çok aklını karıştırır ve damatlık konusunda aile içi referanduma gidilir. Havuç araba konusunda ısrarcıdır.  Evde yapılan referandumu fırsat bilerek araba konusunu da referandumla gündemine taşır.
Evde sıkılan Orçun ve Merve’yi yüzmeye yazdırırlar. Gönül ve Tuna da bu durumdan çok memnundur. Başta bu fikre olumlu bakan Tuna, Gönül yüzme hocasını beğenince kıskançlık krizine girer…

Künye :

Yönetmen        : Bora Tekay
Proje            : MinT
Yapımcı & Senarist    : Birol GÜVEN
Müzik            : Erdem Özyılmaz, Engin Özyılmaz
Sanat Yönetmeni    : Oya Köseoğlu
Oyuncular        : Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Hayal Kahraman Özalp (Duygu), Zeyno Günenç (Gönül),  Alp Eren Khamis (Orçun), Volkan Severcan (Tuna), Nejat Birecik (Sinan), Ferdi Akarnur (Kemal), Melek Şahin (Emine),  Alpaslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Süleyman Yağcı (İsmail), Mehmet Auf (Selçuk), Vatan Şaşmaz (Engin), Meriç Acemi (Yasemin), Serkan Balbal (Tolga), Ceyhun Fersoy (Berke), Ömer Güney (Teo), Ali Barışık (Basri), Dolunay Pircioğlu (Müge), Gülçin Hatıhan (Canan), Sultan Ulutaş (Damla), Bengü Şen (Nurten), Osman Gidişoğlu (Menderes), Emin Gümüşkaya (Seyyar Tayyar), Sinan Bengier (Paratoner Osman)


Çocuklar Duymasın izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı