Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nuri
Nuri
Nuri


Tarih: 2011-07-08 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Reyna’dan Nuri’ye boşanma resti!
Kanal D’nin başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları,   Öykü Çelik, Taner Rumeli, Asuman Dabak ve Vural Çelik’in de önemli rollerini üstlendikleri sevilen komedi dizisi “Nuri” bu akşam da kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Reyna’nın geri dönüp Nuri’ye boşanacağını söylemesi, Nuri’nin iyice kafasını karıştırıyor.
Can’ın Alaçatı’ya dönmesi Nuri’nin sinirini çok bozmuştur. Aynı zamanda Reyna’nın da geri dönüp Nuri’ye boşanacağını söylemesi Nuri’nin iyice kafasını karıştırmıştır. Ancak Reyna, henüz son kozunu kullanmamıştır.
Kumru’nun İstanbul’dan gelen misafirleri Nuri’yi şüphelendirmiştir. Nuri de çözüm olarak Alican’ı Kumru’nun peşine takar.
Nazlı ve Mutlu sonunda çocuklarının cinsiyetini öğrenmeye karar verirler ve doktora giderler. Ancak son anda Mutlu yine ikizlerin cinsiyetini öğrenmekten vazgeçer. Bundan sonra Nazlı sürekli bir sır saklamak zorunda kalır.
Mevcut tekrar Nuri Palas’ta işe başlamıştır. Balçiçek de Nuri Palas’a geri dönmek ister ancak, bu sefer Nuri, Balçiçek’i işe almak istemez. Fakat Balçiçek’in Almanya’dan gelen kız kardeşi Gülçiçek, Alaçatı’da tüm dengeleri değiştirir.

Künye :

Yapım            : Süreç Film
Yapımcı        : İnci Gündoğdu, Asena Bülbüloğlu
Yönetmen        : Tayfun Güneyer
Senaryo        : Tayfun Güneyer
Oyuncular         : Meltem Cumbul (Leyla), Oktay Kaynarca (Nuri), Öykü Çelik (Reyna), Taner Rumeli (Can), Asuman Dabak(Berna), Vural Çelik (Mesut), Öznur Seçeler (Kumru),Doğu Alpan (Levent), Barış Başar (Mutlu),Tuğçe Özbudak (Nazlı), Aşkın Şenol (Kudret), Alper Kadayıfçı (Battal), Ünal Yeter (Mevcut), Selin Altay (Beyza), Erhan Can Kartal (Alihan)


Nuri izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı