Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar


Tarih: 2011-07-08 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


KÜÇÜK SIRLAR
Şimdilik sırları küçük, oyunları eğlenceli. Oysa harikalar diyarında her şey tozpembe değil...
Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu gibi isimlerin paylaştığı Küçük Sırlar, Pazartesi akşamları Star TV’de!
48.bölüm:
Çet, Ayşegül’ün Ralf’le beraber gideceğine inanmaz. Ama Ayşegül kararlıdır.  Ralf hemen aileleri devreye  sokar. Bu hız Ayşegül’ü korkutsa da artık geri dönüşü yoktur. Kendi aralarında küçük bir de söz keseceklerdir. Buna en çok sevinen de Neslişah olur. Çet ve Heves kafa kafaya verirler. Bir an önce Ralf’in bir açığını bulmak ve bu işi bozmak zorundadırlar.
Ali Biricik’e parasını geri verir. Arzu ile konuşmak ister ama Biricik izin vermez. Arzu annesinden gizli Ali’ye ulaşır ve onunla buluşmak ister.  Ceyla’nın Ali’nin hayatındaki yerinden habersiz olan Arzu, ona dönmek için ısrar eder ama Ali Arzu’dan uzak durmaya kararlıdır. Ali bu buluşmayı Ceyla’dan gizler. Ancak bu buluşmayı gören biri daha vardır.
 Demir Su’nun dönüşünü beklemektedir. İşten istifa eder. Miras meselesini de hala Meriç’den saklamaktadır. Demir’deki tuhaflığı fark eden Meriç, abisinin bilgisayardaki hesaplarına girer. Gerçeği öğrenir. Artık oyun kurma sırası Meriç’tedir.
Heves ve Çet, Ralf’in gizli küçük sırrını bulma ihtimaliyle onun eski sevgilisinin peşine düşerler. Heves kızla buluşur. Bu arada Ralf’in ailesi Ömer’lere gelmiştir. Nişan için gereken herşey tamamdır. Çetin’in bütün umudu Heves’in önemli bir şey öğrenip zamanında yetişmesidir. Ayşegül artık dönemeyeceği bir yola girmek ve ondan sonsuza kadar uzaklaşmak üzeredir.

Künye :

Yapım                : Tims Production – Timur Savcı
Yönetmen            : Cevriye Demir
Müzik                : Sarp Özdemiroğlu, Erkin Arslan               
Senaryo            : Nükhet Bıçakçı, Aylin Alıveren
Oyuncular            : Sinem Kobal (Su), Burak Özçivit (Çetin), Merve Boluğur (Ayşegül), Birkan Sokullu (Demir), İpek Karapınar (Arzu), Kadir Doğulu (Ali), Ecem Uzun (Meriç), Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem Mabeynci), Gonca Vuslateri (Ceyla), Dilara Öztunç (Heves), Yıldız Kültür (Fikriye), Şenay Gürler (Şebnem), Ebru Akel (Biricik).


Küçük Sırlar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı