Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sihirli Annem
Sihirli Annem
Sihirli Annem


Tarih: 2011-07-10 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


SİHİRLİ ANNEM
Yönetmenliğini Kartal Çidamlı, senaristliğini Gamze Özer’in yaptığı Sihirli Annem’in başrollerini İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Gül Onat, Jess Molho, Suat Sungur gibi isimler paylaşıyor.
Yepyeni maceraları ile şimdi daha da eğlenceli olan Sihirli Annem her Cuma Star TV’de izleyicisiyle buluşuyor.
11. Bölüm
CEM, AİLESİNDEN AYRILIR VE YENİ BİR EVE ÇIKAR.
Cem, ailesinden ayrılıp yeni bir eve çıkmıştır. Kardeşleri ile birlikte Betüş ve Firuze, Cem’in yeni evini temizlemektedirler, ancak ev o kadar pistir ki bir türlü işin içinden çıkamazlar, sonunda Betüş ve Çilek sihir ile evi temizlemeye karar verir. Oradaki herkesi bir gece öncesine, yataklarına gönderirler. Bu sırada Dudu Toprak’a sihirli bir kolye hazırlamaktadır, kolyenin bir tarafında peri duası diğer tarafında ise ayna vardır. Periliçe bu kolyeleri tüm perilere vermiştir ve hepsi kolyelerini takmak zorundadırlar. Ancak bir sorun vardır, Dudu büyü kazanının başında Toprak’ın kolyesini yaparken Taci bir anda ortadan kaybolur.

Künye :

 Yapımcı:    Süreç Film / Ali Gündoğdu - İnci Gündoğdu
Senarist:    Gamze Özer
Yönetmen    Kartal Çidamlı
Oyuncular:     İnci Türkay (Betüş), Şahap Sayılgan (Sadık), Nevra Serezli (Dudu), Gül Onat (Perihan), Gizem Güven (Ceren), Buğra Özmüldür (Cem), Zeynep Özkaya (Çilek), Süeda Çil (Firuze), Jenifer Boyner (Toprak), Jess Molho (Yavuz), Özden Özgürdal (Ali)  Selda Özbek (Zeyno) Murat Serezli (Faruk) Suat Sungur (Avni), Ayşen İnci (Periliçe)


Sihirli Annem izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı