Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ay Tutulması
Ay Tutulması
Ay Tutulması


Tarih: 2011-08-15 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“AY TUTULMASI ”
“Kader, kardeş olmalarını değil düşman olmalarını istedi.”
Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Feride Kaytan’nın yaptığı senaryosunu Sema Tensi ile S. Aytül Tensi’nin yazdığı başrollerini Naz Elmas, Kenan Ece, Nur Erkul, Laçin Ceylan, Mesut Akusta,Tülay Günal,Mehmet Esen,Tuğçe Ersoy,İskender Bağcılar,Serdar Özer, Dicle Alkan,Ogün Kaptanoğlu,Güneş Hayat,Gamze Süner Atay,Gaye Cankaya,Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu ve Tülin Oral’ın paylaştığı “Ay Tutulması” bu akşam Star TV’de.
2. Bölüm Özet:
KENAN, AYLA’NIN GÖZÜ ÖNÜNDE ŞEBNEM İLE NİŞANLANIR.
AYLA  İNTİKAM İÇİN HAREKETE GEÇER VE  HİÇ DÜŞÜNMEDEN BÜYÜK BİR DELİLİĞE KALKIŞIR.
Ayla’nın nişana Şevket’in davetlisi olarak katılması herkes için büyük sürprizdir. Özellikle de Kenan bu duruma çok bozulur. Üstelik Şevket’in Ayla’ya olan ilgisini de kıskanmaktan kendini alamaz. Kenan o gece Ayla’nın gözleri önünde Şebnem ile nişanlanır. Şevket,  Ayla’nın ilgisini çekmek için harekete geçer. Ancak kağıt üzerinde bile olsa Süreyya ile hala evlidir. Ayla ise intikam ateşi ile yanmaktadır. Kenan ile hesaplaşmak için kafasında bir plan vardır. Ve hedefine her gün biraz daha yaklaşmaktadır. Leyla ise kızını aramaya devam etmektedir. Bunun için doğumunu yaptıran doktor İsmet’in peşine düşer? Acaba aradığı yanıtları bu kez bulabilecek midir? Leyla bu umuda sımsıkı sarılır.
Ayla, Şevket ile tehlikeli bir oyuna girerken bir yandan da Kenan’ı Şebnem’den ayırmak için çareler aramaktadır. Nişanın ertesi günü Kenan’a onunla konuşmak istediğini söyleyerek otele çağırır.Nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğunun farkına varamayan Kenan bu buluşmayı kabul eder.
Ayla onun nişandan vazgeçeceğini düşünürken Kenan ikinci kez onu hayal kırıklığına uğratır. Daha da hırslanan Ayla, hem Kenan hem de Şebnem’den intikam almak üzere harekete geçer. Ve hiç düşünmeden büyük bir deliliğe kalkışır. 

Künye :

Yapımcı    : D Yapım
Yönetmen    : Feride Kaytan
Senaryo    : Sema Tensi, S. Aytül Tensi
Oyuncular     : Naz Elmas( Ayla ), Kenan Ece ( Kenan), Nur Erkul (Şebnem), Laçin Ceylan (Leyla), Mesut Akusta (Şevket),Tülay Günal( Süreyya), Mehmet Esen(Rıza), Tuğçe Ersoy(Ayşe),İskender Bağcılar(Hasan),Serdar Özer(Zafer), Dicle Alkan( Ceren) Ogün Kaptanoğlu (Veysel),Güneş Hayat(Hayriye),Gamze Süner Atay(Sevgi),Gaye Cankaya(Sofi), Tülin Oral(Aliye)Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu


Ay Tutulması izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı