Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yalancı Bahar
Yalancı Bahar
Yalancı Bahar


Tarih: 2011-09-19 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


YALANCI BAHAR
Geçmiş asla peşini bırakmaz...
Başrollerini Cansel Elçin, Fahriye Evcen ve Serkan Ercan’ın paylaştığı, yönetmenliğini Serkan İpekören’in yaptığı, yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Yalancı Bahar, bu akşam Star’da ekranlara gelecek.
3.bölüm özeti:
Köşeye sıkışan Zeynep, hayatından çıkması için Aziz’e bir teklifte bulunur. Aziz bu cesur teklifi şimdilik kabul edecektir. Zeynep Aziz’in istekleriyle uğraşırken, Aziz Müge ile İstanbul’un  tadını çıkarmaktadırlar. Mügeyle Aziz’in yakınlaşmasından hoşnut olan Safiye,  Pazar günü çiftlikte yapılacak sabah kahvaltısına Aziz’in de davet edilmesini teklif eder. Zeynep buna karşı çıksa da Pazar kahvaltısında Aziz’le bir araya gelirler. Zeynep’i zor anlar beklemektedir. Zeynep Aziz’in hayatından gideceğini sandığı anda beklemediği bir durumla sarsılır.

Künye :

YAPIMCI    : Gold Film- Faruk Turgut
YÖNETMEN    : Serkan İpekören
SENARYO    : Özlem Dumludağ, Nil Güleç Ünsal, Atilla Ünsal, Emre Özdür, Savaş Şaylan
OYUNCULAR    : Cansel Elçin (Av. Aziz/Selim), Fahriye Evcen (Zeynep), Serkan Ercan (Mehmet), Merve Sevi (Müge), Ayda Aksel (Safiye), Cevdet Arıcılar (Musa), Bengü Öztürk (Deniz), Tansu Taşanlar (Aras), Zeynep Kızıltan (Ela), Mert Asker (Bahti), Emir Geylan(Ömer)


Yalancı Bahar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı