Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Müziklerin Efendisi
Müziklerin Efendisi
Müziklerin Efendisi


Tarih: 2011-09-19 TV : KANAL7 Saat: 19:05 Tür:Yerli Dizi


MUHTEŞEM KADROSUYLA TÜRKİYE’NİN İLK “ARABESK SİT-COM”U KANAL 7’DE BAŞLIYOR
 Müzik dünyasının ve ekranların renkli isimlerinden oluşan muhteşem kadrosu ve farklı hikayesiyle, ilk arabesk sitcom “Müziklerin Efendisi” 18 Eylül Pazar akşamı saat 19.05’te Kanal 7 ekranlarında başlıyor.
70’li yıllarda hayatımızın her alanına giren arabesk müzik, bu kez de televizyon ekranlarının ilk sit-com’u olarak ‘Müziklerin Efendisi’ adıyla ekrana geliyor. Bol şarkılı bol kahkahalı, çok starlı ama çok az acılı.. Üstelik fazlasıyla komik!
Müzik dünyamızın tartışmasız starları Müslüm Gürses, Mustafa Topaloğlu, Safiye Soyman ve elbette Faik Öztürk, Özgün Müziğin üstadı Fırat Başkale, ‘unutulmaz şarkıların şairi’ Ahmet Selçuk İlkan ile rol aldıkları televizyon dizileriyle milyonların gönlünde taht kurmayı başaran usta oyuncular Serdal Genç, Umut Oğuz, Yıldız Asyalı, Buket Dereoğlu, Sevim Gelenbe, Cankat Alibeyoğlu, Başak Gelemet, Hasan Ergin, Zafer Yağız ve Suhrap Argun bu projede buluştular. Ayrıca müzik ve medya dünyasının pek çok ünlüsü de her hafta sürpriz konuk sanatçılar olarak dizide rol alacaklar.
18 Eylül Pazar akşamı Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanan ‘Müziklerin Efendisi’nin yapımcısı; Nurten Geroğlu. Yönetmenliğini Umut Gelgör’ün yaptığı dizinin senaryosunu Sinan Biçici yazdı. Müziklere Yıldıray Gürgen imzasını attı.
Muhteşem kadrosu ve farklı öyküsüyle ilk Arabesk sit-com olma özelliğini taşıyan ‘Müziklerin Efendisi’ Urfa’dan İstanbul’a gelen Cumali’nin şöhret olma macerasını farklı bir dil ve farklı bir anlatımla izleyici ile buluşturuyor. Bir zamanlar adı Unkapanı Plakçılar Çarşısı iken daha sonra bazı ‘dolandırıcı’ yapımcılar nedeniyle ‘Kurtkapanı’ olarak anılmaya başlanan çarşının birebir benzeri Beykoz’daki eski Sümerbank Deri ve Kundra Fabikası’nda kuruldu. Üstelik; Hollywood’daki film setlerini aratmayacak bir çalışma ve 250 bin liralık bir harcama ile..
Dizide, binbir umutla plakçılar çarşısına gelip de hem paralarını kaptıran hem de şöhret olamadan memleketine dönen garibanların öyküsünü de gülerken düşünerek izleyebileceksiniz.
Farklı konsepti ve renkli oyuncu kadrosu ile sezonun en çok ses getirecek dizisi olmaya aday ‘Müziklerin Efendisi’ seyirciyi; hem bol bol eğlenip kahkaha atacakları hem de unutulmaz şarkılar dinleyecekleri bu şölene davet ediyor.
Müziklerin Efendisi ilk bölümüyle Pazar akşamı saat 19.05’de Kanal 7’de.

Künye :

Müziklerin Efendisi izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı