Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kalp Gözü / tekrar
Kalp Gözü / tekrar
Kalp Gözü / tekrar


Tarih: 2007-05-27 TV : KANAL7 Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Kalp Gözü / tekrar

23:00

Kalp Gözü'nde bu hafta ‘Affet Beni Anne' ve ‘Hamit' adlı hikayeler tekrar ekrana gelecek.

Affet Beni Anne'de eşini öldüren bir kadın ve oğlu arasındaki çıkmaz anlatılıyor. İkinci hikaye ‘Hamit'te ise, engelli bir gencin hayata karşı savaşı ekrana gelecek.
Kalp Gözü'nün ilk hikayesinde, eşini öldüren bir kadın ve oğlu arasındaki çıkmaz ekrana geliyor. Çektiği çileye dayanamayarak kocasını öldürdü. Cezasını çekti ama dışarıda onu farklı bir hayat bekliyordu. Bir tarafta oğlunun acısıyla kızgınlığı geçmeyen kayınvalide, diğer tarafta çocukları... Babaannesinin sözlerine inanıp tabancayla annesinin karşısına dikilen bir evladın zor kararı ve başına gelenler; "Affet Beni Anne" Kalp Gözü'nde.
Hamit engelli olduğu için bir türlü sevdiği kıza açılamıyordu. Sevdiği kız yaşadığı hayattan bıkmış başka yollara düşmek üzereydi. Hamit'in patronu ise farklı hayaller peşindeydi. Henüz yeşermek üzere olan bir aşk, iki gencin hayatlarını mahvetmek üzere olan bir patron ve Hamit'in hayat mücadelesi; "Hamit" Kalp Gözü'nde.

*****

28 MAYIS 2007 PAZARTESİ
KORKUNÇ GERÇEK VE BEBEK HIRSIZI İKİ HİKAYE KALP GÖZÜ'NDE
Kalp Gözü'nde ‘Korkunç Gerçek' ve ‘Bebek Hırsızı' adlı hikayeler yeniden ekrana gelecek. Gerçeklerin gizlenemeyeceği gerçeğinin hikayesi "Korkunç Gerçek" Kalp Gözü'nün ilk hikayesi olacak. İkinci hikaye "Bebek Hırsızı"nda ise, bebek hırsızlığı yapacak kadar gözünü karartan bir kadın ve onu buna zorlayan eşinin yaşadıkları anlatılacak.
Ziya ve Nesrin'in mutlu giden evlilikleri yeni bir bebek haberiyle daha da güçlenir. Tam her şey yolunda derken evlerine gelen esrarengiz telefonların artmasıyla Nesrin zor anlar yaşar. Ziya'nın tesadüfen durumu fark etmesiyle hareketli günler başlar. Nesrin'i rahatsız eden Osman'dır. Bu rahatsız edişlere bir de Ziya'nın güvensizliği eklenince, Nesrin için hayatı iyice zorlaştırır. Bebek bekleyen Nesrin mutluluğunu doyasıya yaşayamadan kendisini aklamak için çabalar. Korkunç da olsu, gerçeklerin eninde sonunda ortaya çıktığı bir hikâye; "Korkunç Gerçek" Kalp Gözü'nde.
Nevriye'nin son çaresi tüp bebekti. Bir sonraki adımı düşünmek bile istemiyordu. Yol boyunca, tedavinin sonuç vermesi için dua etti. Ne baba evine dönmek istiyordu, ne de üstüne gelecek bir kuma. Tüp bebek için tedavi sürerken o işini sağlama almak istedi. Arkadaşıyla kafa kafaya verip, komşularının yeni doğan bebeğini kaçırmaya karar verdiler. Nevriye yaşadığı sıkıntılı durumdan kurtulmanın mutluluğunu yaşarken, arkadaşı vicdanıyla hesaplaşmaktaydı. Bebeği kaybolan aile ise perişan olmuştu. Nevriye'nin mutluluğu pek uzun sürmedi. Bir kadını bebek çalmaya zorlayacak yaklaşım ve bebek hırsızlığı yapacak kadar gözünü karartan bir kadının hikayesi; "Bebek Hırsızı" Kalp Gözü'nde. Kalp Gözü tekrar bölümleriyle Pazartesi akşamı 23.25'te Kanal 7'de.

*****

İnsan hayatının olağanüstü anları, kalbin büyük macerası...
İçimizden insanların, sıradan hayatların yaşadığı sıra dışı olaylar... İlginç hikayelerin sinema tadındaki kısa öyküleri... İnsan hayatında yıldızın parladığı ya da her şeyin karanlığa gömüldüğü anlar... Kalp Gözü, herkesin hikayesini anlatıyor: tıpkı yaşanan hayat gibi... Bazen sıradan, bazen olağanüstü... Kalp Gözü'nde yayınlanan hikayeler senaristler tarafından kaleme alınıyor.

Künye :

Kalp Gözü / tekrar izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı