Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gönülden Sesler
Gönülden Sesler
Gönülden Sesler


Tarih: 2011-09-25 TV : KANAL7 Saat: 21:00 Tür:Yarışma


GÖNÜLDEN SESLER’DE BU HAFTA İKİ FİNALİST YARIŞMAYA VEDA EDECEK
Gönülden Sesler’de final heyecanı artarak devam ediyor. Bu hafta iki finalist daha yarışmaya veda edecek. İkbal Gürpınar’ın sunduğu, Mustafa Demirci ve Uğur Arslan’ın jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın bu haftaki konuk jürisi Umut Zen.
Taner Demiralp’in şefliğinde İstanbul Mir Sanat Topluluğu Orkestrası eşliğinde gönülden ilahileri en güzel söyleyenler SMS oylarıyla halkın desteğini beklerken her hafta iki finalist yarışmaya veda edecek. 16 kişi başladıkları yolda Gönülden Sesler yarışmacılarının sayısı artık 6… İşte yarışmada kalabilmek için oylarınızı bekleyen 6 gönülden ses; 105 İbrahim, 107 İsmail, 108 Osman, 109 Ömer, 110 Rahmi ve 113 Ahmet.
Empati Filmin hazırladığı İkbal Gürpınar’ın sunumu ile ekrana gelen Gönülden Sesler’in jürisi Tasavvuf Sanatçısı ve İlahiyatçı Mustafa Demirci ve ünlü televizyoncu Uğur Arslan’dan oluşuyor. Programın bu haftaki konuk jürisi ise Umut Zen.
Zorlu maratonun sonunda başarılı olan aday “Gönülden Sesler” yarışma programının birincisi olacak! Ruhunuzu dinlendirecek, sizi derinden etkileyecek yarışmacılara tüm operatörlerden 2353’e SMS göndererek destek olabilirsiniz.
Gönülden Sesler’in yapımcılığını İsmail Umaç ve İlkay Buharalı üstleniyor. Gönülden Sesler yepyeni bölümü ile 25 Eylül Pazar akşamı 21.00’da Kanal 7’de.

Künye :

Gönülden Sesler izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı