Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bizim Yenge
Bizim Yenge
Bizim Yenge


Tarih: 2011-09-28 TV : KANAL D Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Bahri ile Filiz’e ayrılık şoku
Kanal D’nin başrollerini Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Tülin Özen, Yetkin Dikinciler ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştıkları sevilen komedi dizisi    “Bizim Yenge”nin 6. bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Hasan Bey, yaşadığı şoke edici olaylardan sonra Filiz’i geri götürmeye karar veriyor. Bu beklenmedik durum ise, Bahri’yi kelimenin tam anlamıyla perişan ediyor.
Oylamaydı, ayrı eve çıkmaktı derken, numaralar, entrikalar alır başını gider. Olaya el koyan Hasan Bey ise, herkesin planlarını altüst eder. Hasan Bey, yaşadığı şoke edici olaylardan sonra kızını geri götürmeye karar vermiştir. İlk defa Bahri ile Filiz ayrı düşmüştür. Bu beklenmedik durum herkesi şaşırtsa da, Bahri’yi kelimenin tam anlamıyla perişan eder. Adem - Zeyno cephesinde tatlı sert çekişme devam ederken, yaşanan olaylar Adem’in geçmişte başından geçenleri hatırlamasına yol açar. Bu sırada Mehpare Hanım ise Filiz’e karşı kimsenin beklemediği bir hamle yapar. Aksiyonun eksik olmadığı mahallede olaylara en küçüğünden en rockçısına, en bencilinden en yaralısına bütün Bediroğlu Kardeşler dahil olacaktır.

Künye :

Yapım        : TMC Film   Yapımcı    : Erol Avcı     Yönetmen    : Aydın Bulut           Senaryo      : Kuledibi (Sertaç Ergin,Fikret Bekler, Nihan Küçükkural, Ayşen Gunsu Teker)    Müzik          : Cem Özkan /Ramiz       Oyuncular    : Şebnem Bozoklu (Filiz), İlker Aksum (Bahri), Tülin Özen (Zeyno), Yetkin Dikinciler (Adem), Ayşenil Şamlıoğlu (Mehpare), Ercan Demirel (Hasan), Hülya Duyar (Safiye), Caner Özyurtlu (Fatih), Emre Yetim (Cüneyt), Görkem Şarkan (Ersun), Ozan Özcan (Dursun), Gökhan Çetin (Gazanfer), B.Ö. Berke İnci (Harun), Alpay Şayhan (İsmail), Beliz İnal (Mukadder), Güven Murat Akpınar (Zafer), Gözde Mutluer (Asuman), Nihan Balyalı (Meryem), Berna Koraltürk (Neşe)   


Bizim Yenge izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı