Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2011-09-28 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“GENİŞ AİLE”
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı senaryosunu Cüneyt İnay’in yazdığı  başrollerini Ufuk Özkan, Rasim Öztekin,  Fırat Tanış, Azra Akın, Emel Çölgeçen, Mine Teber, Bihter Dinçel, İlker Ayrık, Bülent Çolak, Mustafa Uzunyılmaz, Ahmet Sarsılmaz, Ali Tutal,Sevim Gelenbe,Halil Kumova,Bora Akkaş,Gizem Akman,Tolga Canbeyli,Ahmet Biltekin,Mustafa İnay,Emrah Süner,Şehnaz Uğur,Alican Yılmaz,Berat Efe Parlar,Ege Engin Çıray ve Tanju Tuncel’in paylaştığı Geniş Aile yeni bölümüyle Star TV’de.
102.bölüm:
NİLÜFER İLE CEVAHİR’İN, NEŞE İLE DE BİLAL’İN ARASI AÇIKTIR.
BU DARGINLIĞA NEDEN OLAN ALEMDAR MUTLULUĞU İSE UZUN SÜRMEZ. ÇOK ÖNEMLİ BİR İŞİNİ ÇÖZMEK İÇİN DAMATLARINA İHTİYACI VARDIR.
Kızlar, babaları ile konuşurken evlilikleri üzerine bahse girdiklerini öğrendikleri kocalarına küskündürler. Cevahir, Nilüfer’i Koyu Bilal’de Neşe’yi yumuşatmayı başaramaz. Kızların ikisi de kocalarını odadan dışarı atar. Bu duruma sevinen Alemdar’ın ise keyfi yerindedir. Ancak bu uzun sürmez. Japonya’da ortak restorant açmak istediği Japon iş adamı ile önemli bir görüşmesi vardır. Adamın Türkçe bilmediğini zanneden Mürsel istemeden de olsa bu görüşmeyi sabote eder. Adamı birlikte iş yapmaya ikna etmek için tek bir Seçenek vardır: Aile değerlerine önem veren Japon iş adamını, damatlarının da katıldığı büyük bir yemekte ağırlamak. Fakat bu sanıldığı kadar da kolay değildir.  Hem Cevahir ve hem de Koyu Bilal’in Alemdar’ın bu isteğini yerine getirmek için bazı şartları vardır. Üstelik bu yemeğin organize edildiği akşam Kuddusi Baba ile Muazzez’in 30. evlilik yıldönümleri için verdikleri aile yemeği ile çakışır. Nilüfer ve Cevahir’in aynı anda her iki yemeğe de katılıp ortamı idare etmesi gerekmektedir. Nilüfer ve Cevahir’in sürekli her iki masadan da sürekli kaybolmaları Japon iş adamı ile Kuddusi Baba’nın dikkatini çeker ve ortalık yine çok karışır.

Künye :

Yapımcı        : D Productions
Dramalar Direktörü: Elif Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı    : Ahmet Kayımtu
Yönetmen        : Ömer Uğur
Senaryo        : Cüneyt İnay
Müzik            : Cem Erman
Oyuncular: Cevahir(Ufuk Özkan), Azra Akın (Neşe), Emel Çölgeçen (Nilüfer) Kuddusi(Rasim Öztekin),Muazzez(Mine Teber),Koyu Bilal(Fırat Tanış),Mürsel (İlker Ayrık),Nazan(Bihter Dinçel), Ulvi(Bülent Çolak),Devir(Mustafa Uzunyılmaz),Zekai(Bora Akkaş), Müfit(Ahmet Sarsılmaz), Kütük(Tolga Canbeyli), Cüneyt (Berat Efe Parlar), Pırıl(Gizem Akman), Somer ( Ege Engin Çıray), Şoray (Aytar Kakınç), Ekber (Ali Tutal), Katip(Mehmet Polat),Adviye (Sevim Gelenbe), Ümran (Yakup Yavru) ve Hafize (Tanju Tuncel)


Geniş Aile izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı