Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2011-09-29 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“AKASYA DURAĞI ”
Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Yaşar Seriner’in yaptığı senaryosunu Resul Ertaş’ın yazdığı başrollerini Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan Nilgün Belgün, Levent Ülgen, Aslı Altaylar, Gülay Baltacı, Timur Acar, Pınar Aydın, Tarık Ündüz, Alp Kırşan, Ateş Fatih Uçan ve Pelin Sönmez’in paylaştığı “Akasya Durağı” yeni bölümleri ile Star TV’de.
1. Bölüm Özet:
Çınar Dilek ile evlenmek için her yolu dener ancak çare bulamaz. Bu arada gazetede bir haber okur. Bir adam kendini hayatını kurtaran düşmanının oğlunun kızı ile evlenmesine müsade etmiştir. Çınar Sinan’a bu konuyu anlatır ve yardım ister.  Sinan’ın planı ile Arif ve Seyit kar maskesi takıp Osman’a saldıracaklar, gasp etmeye çalışacaklardır. Ancak işler hiç planladıkları gibi gitmez. Çünkü gerçekten bir banka soygunu olacak gerçek soyguncular Osman’ın taksisini gasp edeceklerdir.
 Ali Kemal duraktaki işini bırakır, emlakçıda ise başlar. Emlakçı Ali Kemal’e villanın anahtarını verir ve gidip oradaki bir eksikliği halletmesini söyler. Ali Kemal giderken kendisine samimi davranan bir kadınla tanışır. Kadını alıp villaya gider.  Bu arada bir kadın kuaföre gelir, kiralık bir ev aradığını söyler. Narin de kadını alır emlakçıya götürür ve emlakçı  onları villaya getirir. Narin ve yanındakiler  villada Ali Kemal’i kadınla uygunsuz vaziyette yakalarlar
Sinan’la Şaziment alışverişe gittiklerinde Şaziment’e lüks bir araç çarpar. Sinan daha sonra bu adamın çok zengin bir holding sahibi olduğunu anlayınca adama gidip kaynanasının felç olduğunu söyler. Birlikte eve gelirler, Şaziment tekerlekli iskemleye oturmuş. Adamdan büyük para koparmaya çalışırken deprem olur ve Şaziment de yerinden kalkıp onlarla birlikte dışarı kaçınca numaraları ortaya çıkar.
Duygu Emren’in annesinin geldiğini öğrenince onunla tanışmak kendini beğendirmek ister. İpek şoför karılarına bu durumu üzülerek anlatır. Safiyeler bir plan yaparlar ve Safiye Emren’in annesiymiş gibi Duygu’yu arayıp onunla tanışmak istediğini söyler ve eve davet eder. Duygu gelince Safiye ona ev işi, yemek vs yaptırıp canından bezdirir. Ancak Duygu Emre’ye gelip olanları anlatınca herşeyin kadınların numarası olduğu çıkar.

Künye :

Yapımcı    : Erler Film
Yönetmen    : Yaşar Seriner
Senaryo    : Resul Ertaş
Oyuncular     : Zeki Alasya (Nuri), Cezmi Baskın (Osman),Onur Şan (Seyit),Nilgün Belgün (Eleni),Levent Ülgen (Sinan)Aslı Altaylar (Gülbin),Gülay Baltacı (Safiye), Timur Acar
(Arif), Pınar Aydın (İpek),Tarık Ündüz (Emre),Alp Kırşan ( çınar)


Akasya Durağı izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı