Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sihirli Annem
Sihirli Annem
Sihirli Annem


Tarih: 2011-09-29 TV : STAR TV Saat: 17:15 Tür:Yerli Dizi


SİHİRLİ ANNEM
Yönetmenliğini Kartal Çidamlı, senaristliğini Gamze Özer’in yaptığı Sihirli Annem’in başrollerini İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Gül Onat, Jess Molho, gibi isimler paylaşıyor.
Yepyeni maceraları ile şimdi daha da eğlenceli olan Sihirli Annem hafta içi her gün Star TV’de izleyicisiyle buluşuyor.
25. Bölüm
Betüş sihirle evi temizlemektedir, bir hareketiyle toz bezi havalanmakta süpürge çalışmakta rahatlıkla işlerin üstesinden gelmektedir bu sırada Sadık telefon eder ve temizlik yaptığını öğrenince çileden cıkar. Çünkü dikkat etmesi gerektiğini doktoru söylemiştir. Bu sırada Yavuz Faruk Bey ile yeni çıkaracakları  parfüm üzerine çalışmakta ve çileden çıkmaktadır, çünkü Faruk Bey platonik aşık olduğu bir kadının resmini parfüm şişelerine koymak istemektedir. Dudu sihirle Taci’ye masaj yaparken, Taci keyiften dört köşedir. Periliçe şatoyu izlediği için Dudu Betüş’ün  planları hakkında açıkça konuşamamaktadır, ancak Taci Dudu’nun işleri yine karıştıracağından emindir.

Künye :

Yapımcı:    Süreç Film / Ali Gündoğdu - İnci Gündoğdu
Senarist:    Gamze Özer
Yönetmen    Kartal Çidamlı
Oyuncular:     İnci Türkay (Betüş), Şahap Sayılgan (Sadık), Nevra Serezli (Dudu), Gül Onat (Perihan), Gizem Güven (Ceren), Buğra Özmüldür (Cem), Jenifer Boyner (Toprak), Jess Molho (Yavuz), Murat Serezli (Faruk), Ayşen İnci (Periliçe)


Sihirli Annem izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı