Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canım Ailem
Canım Ailem
Canım Ailem


Tarih: 2011-10-03 TV : KANAL7 Saat: 16:05 Tür:Yerli Dizi


HAYATA TUTANMAYA ÇALIŞANLARIN HİKÂYESİ
TMC yapımın hazırladığı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı başrollerini ise Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı “CANIM AİLEM” 3 Ekim Pazartesi günü 16.05’te Kanal 7 ekranlarında tekrar izleyiciyle buluşacak.
Uğur Yücel’in canlandırdığı Samim karakterinin hikâyesi, Karayip açıklarında lüks bir “Cruise” gemisinde başlıyor… Samim (Uğur Yücel) 45 yaşına kadar hayatta hiçbir sorumluluk almamıştır. Kız kardeşi ve eniştesini trafik kazasında kaybeden Samim, ardından üç yeğeniyle baş başa kalır. Yerleşik bir hayata geçmek zorunda kalan Samim, yıllar sonra terk edip gittiği nişanlısıyla aynı mahallede oturmaya başlar. Samim’in gemiden arkadaşı Ali (Ozan Güven) ise onunla tanıştıktan sonra bütün hayatını planladığını düşünür. Ama hayat siz plan yaparken başınıza gelen şeydir. Ali günlerce kendini terk eden Ahsen’in izini sürmüş, sonunda İstanbul’a geldiğini öğrenmiştir. Onu bulabilmek için İstanbul’a gelen Ali, bir tek kişiyi tanıyordur, Samim! Bir yandan aşık olduğu Seyhan, bir yandan peşini bırakmayan ilk aşk Ahsen! Plan program şaşmıştır. Ali iki aşk arasında bildiği her şeyi unutur. Bu kadar kesişen yollar arasında hayat kavga gürültü, neşe eğlence son hız devam etmektedir... Herkes can havliyle bir ucundan tutunmaya çalışmaktadır.
CANIM AİLEM’in ilk bölümünde konuk oyuncu olarak CEM YILMAZ da kamera karşısına geçiyor. Ünlü komedyen, Cruise gemisinin VIP müşterisi zengin bir Arap şeyhi Ebu Muttalip’i canlandırıyor.
Canım Ailem, 3 Ekim Pazartesi itibariyle hafta içi her gün saat 16.05’te ekrana gelecek.

Künye :

Yapım: TMC, Yapımcı: Erol Avcı, Senaryo: Selin Tunç, Yönetmen: Sadullah Celen, Genel Koordinatör: Güzide Balcı, Oyuncular: Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Oktay Gürsoy, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Fırat Doğruluoğlu, Emre Karayel, Haldun Boysan.


Canım Ailem izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı