Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-10-04 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”
Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
112. Bölüm özeti
Necati usta, Feride hanım’ın hastalığının psikolojik nedenlerini anlamak için, onu bir psikiyatriste götürmeye karar verir ancak bunu nasıl yapacağını bilememektedir. Bu konuda Semiha’dan yardım ister.
Feride’nin ev işleriyle uğraşıp, sinirlerinin daha da bozulmasını istemeyen Necati usta, eve bir yardımcı almaya karar verir ve yardımcı adayları ile görüşmeye başlar.
Necati usta’nın boş dairesine sonunda bir kiracı bulunur ve alt kata taşınır. Bu yeni kiracılar Feride hanımın başına dert açacak gibidir.
Doğum yapan Saliha’yı hastanede bekleyen Rıza’yı zorlu bir süreç beklemektedir.  Seyfo ise Norveç’ten getirdiği balıkları satmakta zorlanmakta, balıkları satamadığı her gün zarar etmektedir.
Diğer yandan çarşıdaki çay ocağına gidip gelen bir sürü genç kız çarşı esnafının dikkatini çeker.

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı