Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kurşun Bilal
Kurşun Bilal
Kurşun Bilal


Tarih: 2011-10-05 TV : ATV Saat: 22:45 Tür:Yerli Dizi


BİLAL ÖLÜMCÜL BİR TUZAKLA BURUN BURUNA!
KURŞUN BİLAL
(Yeni Bölüm)
MUTLAK ADALET İÇİN…
9. Bölüm Özeti:
Bilal, Haman örgütü ve yapısı hakkında ortaya attığı iddialardan dolayı istihbarat teşkilatı tarafından sorguya alınır. Örgüte dair resmi bir delil gösteremeyen Bilal zor durumda kalmıştır.
Mikroçipteki örgüt üye listesinin ortaya çıkması durumunda ellerine bir delil geçeceğini düşünen Bilal ve ekibi, elektronik devreler ve çipler konusunda bir dahi olan, aynı zamanda polise yardımcı olan Cihan isimli birinden yardım isterler. Cihan’ı izlemeye alan örgüt onun küçük kızını kaçırır ve tehditle çipteki bilgileri kendileri için bulmasını isterler. Bilal ve ekibi hem küçük kızı kurtarmak hem de çipteki ölümcül listeye ulaşmak için tehlikeli bir operasyona girişirler.
Bu arada Bilal ve Sedef aşkı üzerine sürpriz karabulutlar çökecektir. Sedef ile ilgili yaşadıklarından dolayı kontrolünü kaybeden Bilal’i ölümcül bir tuzak beklemektedir.

Künye :

Yapımcı / Yönetmen / Senaryo    :  Hasan Karacadağ
Oyuncular                          : Gökhan Mumcu (Bilal), Leyla Göksun (Sedef), Sefa Zengin (Çiyan), Cem Kurtoğlu (Faruk), Levent Sülün (Tayfun), Koray Kadir Ağa (Engin), Fatoş Kabasakal (Azra), Oktay Doğanay.


Kurşun Bilal izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı