Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Beyaz Show
Beyaz Show
Beyaz Show


Tarih: 2011-10-07 TV : KANAL D Saat: 23:00 Tür:Talk Show


 Müzik, sohbet, parodi ve süper eğlence  Beyaz Show başlıyor!
Hasret sona eriyor! Özlediğiniz, beklediğiniz, merak ettiğiniz şov, “Beyaz Show” bu gece başlıyor.
Beyaz Show”da bu sezon her şey var
Usta şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunduğu, ekranların sevilen talk show programı “Beyaz Show”, yaz tatilinin ardından, değişen dekoru ve jeneriğiyle bu akşam tiryakileriyle yeniden buluşuyor.
Yeni yayın döneminde yine canlı olarak ekrana gelecek olan programda, Kanal D izleyicilerini birbirinden ilginç sürprizler ve yepyeni, köşeler-bölümler bekliyor. Sezonun ilk bölümünün konukları ise; Funda Arar, Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol.
Sezonun ilk programında; pop müziğin en güçlü yorumcularından Funda Arar, en beğenilen şarkılarını seslendirecek. “İffet” dizisinin başrol oyuncuları Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol da, hem diziyle ve kendileriyle ilgili merak edilenleri yanıtlayacak,  hem de keyifli bir sohbet gerçekleştirecekler   
Beyaz Show” yeniliklerle geliyor Beyaz Show, yepyeni köşeleriyle bu sezonda tiryakilerine keyif dolu saatler yaşatacak. İşte bu sezonun yenilikleri;  Ekranların en tarafsız, en objektif tartışma programı olmaya aday   “At Gözlüğü” bu gece Beyaz Show’da başlıyor! “At Gözlüğü”nün tartışmacı konukları ise, Trakya’nın bağrından kopmuş Hüsmen Dayı ve kayışları kopartmış Psikopat. Hüsmen ve Psikopat’a ayrıca, hem yeni, hem de acayip acayip tipler de eşlik edecek.                                                    Her şey onların başına geliyor, her musibet gidip gidip onları buluyor. Türkiye’nin en talihsiz, en bahtsız, en tekinsiz, en saçma ailesi  “Karabulutlar”ın tepesinde dolaşan kara bulutlu maceralar “Karabulutlar” köşesinde ekrana gelecek.                                         Ayşe Egesoy, eşsiz sunumu ve muhteşem üslubuyla yeni sezonda “Ben Dizi Sevmem” köşesiyle ekranda olacak. Egesoy, “Ben Dizi Sevmem” köşesinde, sevilen dizilerin en acayip sahnelerinden bir liste hazırlayacak.    Bu sezon da yine ünlü konukları ağırlayacak olan Beyaz Show’da “Benzerler” adlı yeni bir köşe daha olacak. Haftanın benzersiz konuklarına benzediklerini iddia edenlerin, anında çekip gönderdikleri fotoğrafları, anında “Benzerler” köşesinde yayınlanacak.  Yeni sezonda, gündemi daha bi yakın, manşetleri daha bi sıcak, gelişmeleri daha bi merakla takip edecek olan “Beyaz Show”,  izleyicileriyle gündemi, manşetleri, gelişmeleri canlı canlı sorgulayacak, anketler yapacak ve konuklarıyla tartışacak.                                                              Bir başka yeni köşe olan “5 tweet” köşesinde , sanal alemin nabzı tutulup, en çok konuşulan, ses getiren tweet’ler değerlendirilecek.    “İspikçi” köşesinde ise; “Beyaz Show” izleyicileri ev halkından uyuyanları deşifre edebilecek, annelerini, babalarını, ev arkadaşlarını, yeğenlerini vs. “ispik”leyebilecekler     Beyaz Show”un büyük sürprizlerle örülü bu gala gecesinde, herkesi şahane bir eğlence bekliyor. Sakın kaçırmayın!

Künye :

Beyaz Show izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı