Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Günah Gibi
Bir Günah Gibi
Bir Günah Gibi


Tarih: 2011-10-07 TV : ATV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


1940 TÜRKİYESİNDE YAŞANMIŞ BİR HİKAYE!
Bir dönem, bir aile ve umutsuz bir aşk…
BİR GÜNAH GİBİ
(TEKRAR)
Sezonun en iddialı dönem dizisi Bir Günah Gibi, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 7 Ekim Cuma, 22.15’de atv’de!
1.Bölüm Özet
2. Dünya Harbi yıllarında, İstanbul’da yeşeren büyük bir sevdanın kahramanlarıdır Benan ve Suat. Ancak kader, Benan’ın kız kardeşi Figen’i de kendine ortak ederek, aşıklara bir oyun oynar. Şimdi Benan, Suat’ı sevdiği oranda ondan nefret etmektedir. Genç kız, gururunu kurtarmak ve büyük aşkı Suat’ı unutmak için annesinin de baskısıyla Enver’le evlenmeye karar verir. Benan’ı düğün gecesi bir sürpriz beklemektedir. Enver’in düğününe davet ettiği, en yakın arkadaşı, Suat’tan başkası değildir. 

Künye :

Yapımcı             : Most
Yönetmen          : Gül Oğuz / Atilla Cengiz
Özgün Hikaye  : Nermin Bezmen
Senaryo           : Nuray Uslu, Ayça Mutlugil
Oyuncular        : Burak Hakkı(Enver), Özge Borak(Benan), Serkan Altunorak(Suat), Hande Soral(Figen), İlhan Şeşen(Cihangir), Simay Küçük Tuna(Mualla), Şebnem Köstem(Hümeyra), Hakan Vanlı(Aziz), Perihan Erener(Süreyya), Berk Yaygın(Necip), Evren Duyal(Atiye), Zeynep Aydemir(Asude), Pelin Acar(Gülizar), Clare Louıse Frost(Liz), Gülçin Hatıhan(Asude), Şener Savaş(İzzet), Ece Okay(Halide Edip Adıvar), Zerrin Nişancı(İrina), Kevork Türker(Hakkı Aydemir), Orhan Güner(Markov)


Bir Günah Gibi izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı