Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cuma Sohbetleri
Cuma Sohbetleri
Cuma Sohbetleri


Tarih: 2011-10-07 TV : KANAL7 Saat: 09:50 Tür:Yaşam


EŞLERİN BİRBİRLERİNİ ALDATMASI VE PARÇALANAN AİLE YAPISI CUMA SOHBETLERİNDE KONUŞULUYOR
Kanal 7’den Necmettin Nursaçan ile Cuma günlerine özel bir sohbet programı; Cuma Sohbetleri. Programda bu hafta eşlerin birbirlerini aldatması, Peygamber Efendimizin çocuk sevgisi ve terbiyesi hakkında çok özel bir sohbet ekrana gelecek.
Başarılı televizyoncu Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu programda Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan her hafta Kur’an ve sünnet ışığında dini hayata ilişkin soru ve sorunları yanıtlıyor. Programda peygamber Efendimizin hayatı, eşler arasındaki sorunlar, çocuk terbiyesi, kul hakkı ve dualar konularında merak edilen sorulara cevaplar veriliyor. Programda ayrıca konuyla ilgili izleyicilerden gelen sorulara ve merak edilen konulara kaynağından bilgilerle aydınlatıcı cevaplar veriliyor.
Bu haftaki programda toplumların temelini oluşturan aile yapısını sarsan en büyük problemlerden birisi olan eşlerin birbirlerini aldatması, Peygamber Efendimizin çocuk sevgisi ve terbiyesi hakkında önemli bilgiler veriliyor. Programda, Peygamber Efendimiz hanımıyla istişare eder miydi? Peygamber Efendimizin çocuk sevgisi nasıldı? Peygamber Efendimiz çocukların terbiyesinde nelere önem verirdi? Peygamber Efendimizin etrafındaki gençler kimlerdir? Gençliğimizi tehdit eden tehlikeler nelerdir? Gibi konuyla ilgili çeşitli sorularda cevap bulacak.
Muhsin Bay ve Necmettin Nursaçan’ın sunumuyla ekrana gelen programla Cuma gününüz manevi bir havaya bürünüyor. Dini konulara ilişkin kafalardaki sorular programda cevap buluyor.
Necmettin Nursaçan’ın hoş sohbetiyle Cuma Sohbetleri her Cuma 09:50’de Kanal 7’de.

Künye :

Cuma Sohbetleri izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı