Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Firar
Firar
Firar


Tarih: 2011-10-07 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


FİRAR
Aklı Firar, gönlü Firar, hayattan Firar
Başrollerini Caner Cindoruk, İsmail Hacıoğlu, Ece Çeşmioğlu, ve Engin Şenkan’ın paylaştığı, yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı, yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği Firar, bu akşam Star’da ekranlara gelecek.
Firar’ın yeni bölümü özetsiz, saat 20.00’da başlayacaktır.
4.bölüm özeti:
Nadir kaçarken son anda jandarma tarafından yakalanır. Oğlu, Bahar ve Turaçla birlikte gözaltına alınırlar. Aziz Ağa da Nadir’i kıl payı ellerinden kaçırdıklarına fazlasıyla sinirlenir. Avukat Gazi ise Nadir’in tutuklandığının haberini alır almaz yanına gider. Nadir’in Firarının sonu gelmiş, cezaevinden öteye kaçışı yoktur artık.
Bahar’ın da jandarmada tutulması Aziz Ağa’nın hiç işine gelmez. Bahar bütün bildiklerini jandarmaya anlatırsa Bahtiyanlar’ın işleri iyice karışacaktır. Bir yolunu bulup Bahar’ı oradan çıkarırlar.
Civan ise babası Aziz Ağa’nın aksine öfkesini kontrol edemez haldedir. Nadir’i göz göre göre jandarmaya teslim etmek iyice hırslanmasına sebep olur.
Bahtiyan konağında taziyecilerin kalabalığı vardır. Asude kendini kaybetmiş perişan bir haldedir. Kerim’in ölümüyle Bahtiyan konağında bütün dengeler alt üst olacaktır. Kan davasının bozulması için Kerim’in zamanında ödediği bedel şimdi Aziz Ağa’nın yakasındadır.

Künye :

YAPIMCI    : Koliba Film- Ata Türkoğlu
YÖNETMEN    : Cemal Şan
SENARYO    : Ozan Yurdakul
OYUNCULAR    : Caner Cindoruk (Nadir), Ece Çeşmioğlu ( Bahar), İsmail Hacıoğlu (Civan), Engin Şenkan (Aziz Ağa), Nail Kırmızıgül (Kerim), Lila Gürman (Mahur Hanım), Didem Balçın (Gönül), Şebnem Hassanisoughi (Asude), Beyza Şekerci (Cemre), Ali Nuri Türkoğlu (Kudret), Timur Ölkebaş (Baran), Osman Akça (Turaç), Kartal Balaban (Atıl), Meral Niron (Nine).

Müzik Direktörü: Hasan Saltık
Müzik              :Kalan Müzik / Engin Arslan, (Mayki) Murat Başaran


Firar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı