Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hakan Bey
Hakan Bey
Hakan Bey


Tarih: 2011-10-08 TV : ATV Saat: 00:30 Tür:Talk Show


Nam-ı diğer panpiş “Hilal Cebeci”,
Yahşi Cazibe’den “Sinan Çalışkanoğlu” ile “Erdal Türkmen” ve arabeskin yeni adı “İstanbul Arabesque Project” Cumartesi akşamı Hakan Bey’de!
Hakan Bey!
(Yeni Bölüm)
Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerini bir bir konuk eden Hakan Bey’in bu haftaki konukları, sosyal medya âleminde yarım milyon takipçi, namı diğer panpişle küçük bir eğlence imparatorluğu kuran Hilal Cebeci, Yahşi Cazibe dizisinin başarılı oyuncuları,  Sinan Çalışkanoğlu ve Erdal Türkmen’in yanı sıra arabesk müziğe getirdikleri yorumla unuttuğumuz şarkıları bize tekrar hatırlatan İstanbul Arabesque Project de Cumartesi gecesi Hakan Bey’de!
Cumartesi gecesi alışkanlığınız Hakan Bey, bu hafta da dopdolu bir programla seyircisine neşeli bir gece yaşatmaya şimdiden hazır. Muhabbetin, müziğin ve eğlencenin hastası olanlar Hakan Bey kaçmaz! Bizden söylemesi…
Yönetmenliğini Ertaş Uygun, yapımcılığını Serkan Yılmaz, proje tasarım ve metin yazarlığını Tito ve Dilek Sever’in üstlendiği “Hakan Bey”, ilginç tiplemeleriyle, ünlü konuklarıyla ve canlı performanslarla 08 Ekim Cumartesi akşamı 00.30’da atv ekranlarında!

Künye :

Yapımcı                        : Serkan Yılmaz
Yönetmen                    : Ertaş Uygun
Proje Tasarım / Metin Yazarı    : Tito, Dilek Sever


Hakan Bey izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı