Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hindistan Çölleri’nin Tehlikeli Canlıları
Hindistan Çölleri’nin Tehlikeli Canlıları
Hindistan Çölleri’nin Tehlikeli Canlıları


Tarih: 2011-10-08 TV : KANAL7 Saat: 15:15 Tür:Belgesel


HİNDİSTAN ÇÖLLERİ’NİN EN TEHLİKELİ CANLILARI
Kanal 7’den birbirinden seyirlik vahşi doğal yaşam belgeselleri ekrana geliyor. Doğal yaşamı ekrana taşıyacak birbirinden özel belgeseller hafta sonları Kanal 7’de. Belgesel kuşağında bugün Hindistan’ın kurak çöllerinde yaşam mücadelesinden devamlı ayakta kalmayı başaran on iki seçkini anlatan “Hindistan’daki On İki Öldürücü Hayvan” ekrana geliyor.
Hindistan’nın,  kurak çölleri, verimli cangılları, sarp dağları ile birçok tehlikeli canlının yuvasıdır. Bu canlılar arasında on iki özel havyan, dâhice avlanma,  savunma ve öldürme yöntemleriyle öne çıkar. Onlar alışılmadık ve tehlikeli şekillerde yaşarlar. Görkemli hayvan Bengal kaplanı, Pengal kaplanı, acımasız kral kobra, saldırgan Aysa filleri, yüz  farklı türüyle akrep  ve hızlı örümcekler…        İlginç yaşamları ve yetenekleri bu hayvanları diğerlerinden ayırır. National Geographic bu filmde Hindistan’ın en tehlikeli hayvanlarını tanıtıyor.       
Doğal yaşamı ve vahşi dünyaları anlatan belgeseller Kanal 7’de ekrana geliyor.

Künye :


 


Hindistan Çölleri’nin Tehlikeli Canlıları izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı