Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gelin Duymasın
Gelin Duymasın
Gelin Duymasın


Tarih: 2011-10-11 TV : STAR TV Saat: 15:45 Tür:Kadın Programı


DÜNYADA İZLENME REKORLARI KIRAN
GELİN DUYMASIN HAFTA İÇİ HER GÜN STAR’DA
İngiltere, Avustralya, Yunanistan, Danimarka, Norveç, İrlanda, İsveç, Almanya, Rusya gibi birçok ülkede izlenme rekoru kıran, Amerika’da ise bu sezon ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’in yapımcılığıyla ekrana gelen Gelin Duymasın, hafta içi her gün Star’da.
Evlenmek isteyen genç çiftlerin katıldığı yarışma programında damat 15.000 TL ile gelinin haberi olmadan tüm hazırlıkları planlayıp, 1 hafta içinde düğünü yapıyor.
Gelin Duymasın”da bu hafta dünya evine girecek olan çift İstanbul Ümraniye’den
Yasemin Bozkurt ve Sualp Güryener. Aralarındaki yaş farkına rağmen ilişkilerini binbir zorlukla bu güne taşıdılar.Haziran ayında evlenmeye karar veren çift ‘’Gelin Duymasın’’ programının onlar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu düşünüyor. Evlenmek için çıktıkları bu yolda onları neler bekliyor?
Gelin Duymasın’’ eğlenceli ve heyecan dolu bölümleriyle hafta içi hergün saat 15.45.’de Star TV’de.
İKİNCİ GÜN / 11 EKİM SALI
2.bölümde Sualp’in düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Sualp, kına elbisesini ve gelinliği bugün mutlaka almalı. Yasemin’in beğenebileceği bir gelinlik almak için Sualp çok ter dökecek.
Gelinle damadı aynı gelinlikçi de farklı zamanlarda seyredeceğimiz ikinci bölüm heyecanlı anlara sahne oluyor. Kına adetlerini annesinden öğrenen Sualp, kına gecesi için gerekenleri satın alırken kıyasıya pazarlıklar yaşanıyor.

Künye :

Gelin Duymasın izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı