Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Çocuk Sevdim
Bir Çocuk Sevdim
Bir Çocuk Sevdim


Tarih: 2011-10-11 TV : KANAL D Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Turan, kızını verecek mi?
Kanal D’nin başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları sevilen dizisi “Bir Çocuk Sevdim”in 5. bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde;; Timur’un teklifi karşısında afallayan Turan’ın nasıl bir tepki vereceği ve ne yapacağı sorusu yanıt buluyor.
Turan duyduğuna inanamaz. Timur’un Mine’yi istemesiyle afallamıştır. Vereceği tepki, sadece Timur’u değil, bütün aileyi hem şaşırtacak hem harekete geçirecektir. Teyzesinin yanında kalan Mine henüz, bebeği doğurup doğurmamaya karar vermemiştir. Babasıyla konuşmak ister. Fakat Turan’ın inadını kırmak kolay değildir. Okulda disiplin kurulu toplanacaktır. Ve Mine’yi çağırırlar.
Timur’un teklifi evde de duyulur. Herkesin tepkisi aynı değildir ama Timur aklına koyduğunu yapmaya kararlıdır. Mine’ye yönelik her hamlesini hesaplayarak yapar. Bu arada onları yanyana görecek olan biri vardır. Mahallede dedikodular yayıldıkça Funda’nın annesinin kulağına kadar gider ve bu durum Erdal’ı zor durumda bırakır. Timur, ustasına kendini anlatmanın bir yolunu bulacak mıdır?

Künye :

Yapım            : TMC film
Yapımcı        : Erol Avcı   
İdari Yapımcı        : Ayşe Özer
Yönetmen        : Cevdet Mercan
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu,Sema Ali Erol, Figen Şakacı,Emine Algan, Ümit Kıvanç
Sanat Yönetmeni    : Naz Erayda
Müzik            : Cem Tuncer,Nail Yurtsever
Görüntü Yönetmeni    :Aydın Sarıoğlu
Oyuncular        :Bülent İnal (Timur), Gülcan Arslan (Mine), Hakan Kurtaş (Sinan), Çetin Tekindor (Turan), Gülçin Şantırcıoğlu (Sebahat),Şefika Ümit Tolun (Esmahan), Arzu Gamze Kılınç (Süreyya), Onuryay Evrentan (Emine),İnan Ulaş Torun (Erdal), İlayda Alişan (Meryem),Cansu Koç (Funda)


Bir Çocuk Sevdim izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı