Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Taş Devri
Taş Devri
Taş Devri


Tarih: 2011-10-12 TV : KANAL7 Saat: 19:05 Tür:Gezi


TAŞ DEVRİ’NDE BU HAFTA RİZE’DEN RENKLİ GÖRÜNTÜLER EKRANA GELİYOR
Tükenmeyen enerjisi ve coşkusuyla uçan, kaçan, yerinde duramayan bir adam… Eğlenceli şarkıların sevilen ismi ATİLLA TAŞ eğlenceli, keyifli bir gezi programı ile Türkiye’yi dolaşıyor. Atilla Taş ile “TAŞ DEVRİ”  12 Ekim Çarşamba günü izleyicilere kısa süre önce sel felaketine uğrayan Rize’den seslenecek.
Hiçbir yerde görmediğiniz Atilla Taş’ın kılıktan kılığa girdiği tiplemeleri ve skeçleriyle süslenmiş eğlenceli bir program… Yerinde duramayan, uçan, kaçan bir adam…
Her hafta ayrı bir şehirde, köyde, kasabada, beldede, düğünde, dernekte, yolda, yordamda, gelenekte, görenekte, yalıda, mezrada ortaya çıkması muhtemel bir adam…
Atilla Taş yeni programıyla izleyicilere yeni yerler, yeni insanlar tanıtıyor, hem gezdiriyor hem güldürüyor hem de şaşırtıyor. Bitmeyen enerjisi ve coşkusuyla Atilla Taş ekranlara yeni bir renk getiriyor.
Yeni bölümde Rize’den birbirinden renkli görüntüler izleyiciyle buluşacak. Eşsiz oyunları, mükemmel sesleri tamamlayan tulumu, balık kavurması, muhteşem doğası, yaylaları, Anzer balı ve çayı ile ünlü Rize yeni bölümde ekrana gelecek.
Hiç horon tepen bir köpek gördünüz mü?  Sevimli, yaşlı bir Karadeniz ninesinden azar işitip, dayak yediniz mi?  Yırtıcı kuş atmacayı elinize aldınız mı?  Kavurma yediniz ama balık kavurması yediniz mi? Ayder Yaylası’na çıktınız mı?  Hiç yürüyen ev gördünüz mü? Çay topladınız mı? Rize’den birbirinden özel ve renkli görüntüler Atilla Taş’ın dinamik sunumuyla ekrana gelecek.
Atilla Taş’ın sunduğu “Taş Devri” her Çarşamba 19.05’te Kanal 7’de.

Künye :

Taş Devri izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı