Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dedektif Memoli
Dedektif Memoli
Dedektif Memoli


Tarih: 2011-10-14 TV : TNT Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Lüks Bir Rezidansta İşlenen Cinayeti Araştırmaya Başlayan Memoli ve Ekibi Bir Seri Katille Karşı Karşıyadır…
Ezo’yu Köyüne Göndermek Üzere Otogara Götüren Memoli’yi Bekleyen Sürpriz Ne?
İlyas ve Emrullah Kendi İstekleriyle Polise Teslim Olurlar…
DEDEKTİF MEMOLİ
3. BÖLÜM
Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, en sevilen polis kahramanı MEMOLİ, yeni maceralarla ekranlara geri dönüyor.
Ülkemizde bir döneme damgasını vuran, rating rekorları kıran ve çok sevilen yerli polisiye, macera dizisi olarak Türk televizyon tarihine geçen Yılan Hikayesi’nin yeni versiyonu DEDEKTİF MEMOLİ,  her hafta Cuma akşamları saat 20:00’de TNT izleyicileriyle buluşuyor.
Yeni seride bir cinayet masası dedektifi olarak karşımıza çıkan ve oğlunun katilini bulmaya and içmiş MEMOLİ,   bu yeni maceralarında, törelere başkaldırdığı için idam fermanı yazılan Ezo ve polisiye dizilerin yazarı ve Türkiye’nin en çok izlenen polisiye dizisinin güzel başrol oyuncusu Zeynep arasında duygu fırtınalarına da sürükleniyor.
Yapımcılığını rating rekorları kıran dizilere imza atan SÜREÇ Film/Ali Gündoğdu’nun üstlendiği DEDEKTİF MEMOLİ’nin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryoyu da yazan usta bir isim Tayfun Güneyer oturuyor. Dizide, DEDEKTİF MEMOLİ’yi sanat dünyasının genç yeteneği Emre Kızılırmak, Zeynep’i ünlü sunucu, oyuncu Burcu Esmersoy, Ezo’yu ise ‘unutulmaz’ televizyon yıldızı Özlem Yılmaz canlandırıyor.
Dedektif Memoli 3. Bölüm Özeti:
Lüks bir rezidans dairesinde özel bir hastanenin başhekimi ve hemşire sevgilisi bıçaklanarak öldürülür. Memoli, Cem, Başak ve valinin de özel izniyle misafir gözlemci olarak ekibe katılan Zeynep olay yerine giderek cinayeti araştırmaya başlar. Güvenlik kameralarından katilin hala olay yerinde olduğunu anlayan Memoli ve ekibi binayı araştırmaya başlar. Katili binanın otoparkında sıkıştırdıkları sırada katil arabasıyla kaçarak trafikte izini kaybeder. Cinayet şüphelileri arasında başhekimin eşi ve başka bir sevgilisi vardır. Bu arada aynı hastanede çalışan başka bir doktor daha öldürülür. Memoli ve ekibi bir seri katille karşı karşıyadır. Ezo’nun ölüm emrini veren İbrahim Ağa jandarmalar tarafından tutuklanırken İlyas ve Emrullah kendi istekleriyle polise teslim olurlar. İlyas’ın bir planı vardır. Memoli, Ezo’yu köyüne göndermek üzere otogara götürür. Tam Ezo’dan kurtulduğunu düşündüğü sırada ise başka bir sürprizle karşılaşır.

Künye :

Yapımcı                    :      Süreç Film/Ali Gündoğdu
Yönetmen               :      Tayfun Güneyer
Senaryo                  :      Tayfun Güneyer
Görüntü Yönetmeni     :      Bülent Terzioğlu
Sanat Yönetmeni         :      Hasan Doğan
Oynayanlar            :      Emre Kızılırmak, Özlem Yılmaz, Burcu Esmersoy, Ünal Yeter, Hilal Uysun, Barış Başar, Demir Karahan, Aysen İnci, Alper Kadayıfçı


Dedektif Memoli izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı