Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Mahmut Tuncer Show
Mahmut Tuncer Show
Mahmut Tuncer Show


Tarih: 2011-10-15 TV : KANAL7 Saat: 19:00 Tür:Eğlence


ÜNLÜ ŞARKICI CEYLAN VE SERKAN KAYA Mahmut Tuncer Show’A KONUK OLUYOR
Hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Show’da bu hafta ünlü şarkıcı Ceylan ve kendine has sesi ve yorumuyla Serkan Kaya konuk olacak. Konuklar söyleyecekleri türkülerle izleyicilere muhteşem bir eğlence sunacak. Birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle Mahmut Tuncer Show Cumartesi 19.00’da evlerinize konuk oluyor.
Doyumsuz şarkıların, neşeli sohbetlerin, evlenmek isteyen çiftlerin ve ünlü konukların ağırlandığı Mahmut Tuncer Show her hafta olduğu gibi bu hafta da eğlenceli bir programla ekrana geliyor. Programa bu hafta ünlü şarkıcı Ceylan ve Serkan Kaya konuk olacak. Kısa süre önce iş adamı Güçal Tanören ile nikâh masasına oturan ünlü şarkıcı Ceylan güçlü sesi ve başarılı yorumuyla en güzel türkülerini seslendirecek. “Aşk Ne Demek Bilen Var Mı” albümüyle çıkış yapan, kendine has ses rengi ve yoruma sahip Serkan Kaya seslendireceği aşk şarkılarıyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.
Birbirinden güzel şarkılarla, türkülerle, tadına doyulmaz sohbetlerle, nikâh masasına oturan çiftleriyle ve sanatçı konuklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşatan Mahmut Tuncer Show Cumartesi akşamı Hülya Bozkaya ve Hasan Yılmaz’ın konuk olacağı programla ekrana gelecek.

Künye :

Mahmut Tuncer Show izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı