Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canım Ailem
Canım Ailem
Canım Ailem


Tarih: 2011-10-15 TV : KANAL7 Saat: 13:30 Tür:Yerli Dizi


MERTCAN’IN DOĞUM GÜNÜ HERKESİ BİR ARAYA TOPLAR VE YENİ BİR HİKÂYE BAŞLAR
TMC yapımın hazırladığı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı başrollerini ise Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı “CANIM AİLEM” altıncı bölümüyle ekrana geliyor.
Samim (Uğur Yücel) 45 yaşına kadar hayatta hiçbir sorumluluk almamıştır. Kız kardeşi ve eniştesini trafik kazasında kaybeden Samim, ardından üç yeğeniyle baş başa kalır. Yerleşik bir hayata geçmek zorunda kalan Samim, yıllar sonra terk edip gittiği nişanlısıyla aynı mahallede oturmaya başlar.
Dizinin altıncı bölümünde, Yangından son anda kurtulan Seyhan ve Ali ambulansla hastaneye giderken, Samim başka bir ambulansın içerisinde Meliha ile uğraşmaktadır. Meliha arkasından iş çeviren Samim ve Feride’ye eser savururken Halim’den gelen telefon ile sarsılır. Seyhan’ın çalıştığı otelde yangın çıkmış, Seyhan hastaneye kaldırılmıştır. Kendi derdini unutup Seyhan’a koşan Meliha, Samim ve Feride hastanede yeniden allak bullak olur. Seyhan’ı yangından Ali kurtarmıştır. Halim otele gelip de Seyhan’ı alevler içinden Ali’nin çıkardığını görünce işin rengi değişir. Birden iki cephede de herkes aynı soruyu sormaya başlar. Seyhan’la Ali’nin arasında bir şey mi var? Bu arada Feride ve Kenan barışmış, Feride bunu Meliha’dan sır gibi saklamıştır. İkili, gizli gizli Samim’in evinde buluşmaya başlar. Meliha’nın Feride ile Kenan’ı Samim’in evinde yakalamasıyla ortalık bir kez daha karışır. Mertcan’ın doğum günü herkesin yeniden bir araya gelmesine ve yeni bir maceraya sebep olur. İçerde ufaklığın doğum günü kutlanırken, dışarıda Seyhan ve Ali, aralarında bir şey olmadığını ispat etmek için son bir kez buluşur. Buluşma yeni bir hikâyenin başlangıcı olacaktır.

Künye :

Yapım: TMC, Yapımcı: Erol Avcı, Senaryo: Selin Tunç, Yönetmen: Sadullah Celen, Genel Koordinatör: Güzide Balcı, Oyuncular: Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Oktay Gürsoy, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Fırat Doğruluoğlu, Emre Karayel, Haldun Boysan.


Canım Ailem izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı