Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canım Ailem
Canım Ailem
Canım Ailem


Tarih: 2011-10-16 TV : KANAL7 Saat: 13:15 Tür:Yerli Dizi


SAMİM MERTCAN’A VERDİĞİ TATİL SÖZÜNÜ TUTABİLECEK Mİ?
TMC yapımın hazırladığı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı başrollerini ise Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı “CANIM AİLEM” yedinci bölümüyle ekrana geliyor.
Samim (Uğur Yücel) 45 yaşına kadar hayatta hiçbir sorumluluk almamıştır. Kız kardeşi ve eniştesini trafik kazasında kaybeden Samim, ardından üç yeğeniyle baş başa kalır. Yerleşik bir hayata geçmek zorunda kalan Samim, yıllar sonra terk edip gittiği nişanlısıyla aynı mahallede oturmaya başlar.
Dizinin yedinci bölümünde, Mertcan doğum gününde anne babasını özleyince, Samim küçük Can Can’ı neşelendirmek için tatil sözü verir. Samim karlı bir yere gitmek isteyen Mert Can ve çocukları Kartepe’ye götürecektir. Bu sırada Ali ve Seyhan arasında olanlar olmuştur. Ali Seyhan’ı düşünürken, Samim Mertcan’a verdiği sözü tutmak için planlar yapar. Ve bu planlara Meliha’yı da dahil eder. Ama bunun için önce Meliha’yı ikna etmesi gerekmektedir! Bu sırada Meliha ve Muazzez hanım arasında barış görüş olmuş, iş Feride’nin istenmesine kalmıştır. Kenan kız istemeye aile büyüğü olarak Samim’in gelmesini isteyince kıyamet kopar! Seyhan ise Halim’in evlilik tarihi sorusuna bir cevap bulmak zorundadır. Feride’nin hayali evlilik, Ali’yle karşılaştıktan sonra Seyhan’ın korkulu rüyası haline gelmiştir. Bütün ailenin heyecanla beklediği tatil planı, Ahsen’in İstanbul’a gelmesiyle sarsılır. Genç kadının bu ani ziyaretiyle birlikte yalnız tatil değil, herkesin hayatı da yeniden alt üst olur.

Künye :

Yapım: TMC, Yapımcı: Erol Avcı, Senaryo: Selin Tunç, Yönetmen: Sadullah Celen, Genel Koordinatör: Güzide Balcı, Oyuncular: Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Oktay Gürsoy, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Fırat Doğruluoğlu, Emre Karayel, Haldun Boysan.

 


Canım Ailem izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı