Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ay Tutulması
Ay Tutulması
Ay Tutulması


Tarih: 2011-10-16 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“AY TUTULMASI ”
“Kader, kardeş olmalarını değil düşman olmalarını istedi.”
Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Feride Kaytan’nın yaptığı senaryosunu Sema Tensi ile S. Aytül Tensi’nin yazdığı başrollerini Naz Elmas, Kenan Ece, Nur Erkul, Laçin Ceylan, Mesut Akusta,Tülay Günal,Mehmet Esen,Tuğçe Ersoy,İskender Bağcılar,Serdar Özer, Dicle Alkan,Ogün Kaptanoğlu,Güneş Hayat,Gamze Süner Atay,Gaye Cankaya,Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu ve Tülin Oral’ın paylaştığı “Ay Tutulması” bu akşam Star TV’de.
10. Bölüm Özet:
2 GÜNDÜR KAYIP OLAN HASAN’IN ÖLDÜĞÜ ORTAYA ÇIKAR. HASAN’IN ANİ ÖLÜMÜ SEVGİ VE AYLA’YI YIKAR.
 ÜZERİNDE HASAN’IN KANI OLAN ŞEVKET’İN YÜZÜĞÜ HİÇ UMMADIĞI BİRİNİN ELİNDEDİR.
Hayriye, karşılaştığı manzara karşısında şoke olur. Kenan ile Ayla da büyük panik içindedir.  Hayriye’nin şüpheli davranışları Süreyya’nın dikkatinden kaçmaz.  Kendinden bir şeylerin gizlendiğini anlayan Süreyya, bu sırrın peşine düşer. 2 gündür kendisinden haber alınamayan Hasan’ın ölümü haberi sonunda ailesine ulaşır. Kocasını kaybeden Sevgi ve babasını yitiren Ayla yastadır. Basit bir trafik kazası gibi görünen Hasan’ın ani ölümü arkasında pek çok soru işareti de bırakır. İşlediği cinayetin delillerini ortadan kaldırmakla uğraşan Şevket, Leyla’nın kendi evinde çalışacağını öğrenince sinirden çılgına döner. Üstelik tek kötü sürpriz bu değildir. Ayşe, Ayla’nın telefonunu kimin aldığını öğrenir. Kenan ile Şebnem ‘in arası ise bu kez Veysel krizi patlak verir. Üzerinde Hasan’ın kanı olan Şevket’in yüzüğü ise başkasının eline geçer.

Künye :

Yapımcı    : D Yapım
Yönetmen    : Feride Kaytan
Senaryo    : Sema Tensi, S. Aytül Tensi
Oyuncular     : Naz Elmas( Ayla ), Kenan Ece ( Kenan), Nur Erkul (Şebnem), Laçin Ceylan (Leyla), Mesut Akusta (Şevket),Tülay Günal( Süreyya), Mehmet Esen(Rıza), Tuğçe Ersoy(Ayşe),İskender Bağcılar(Hasan),Serdar Özer(Zafer), Dicle Alkan( Ceren) Ogün Kaptanoğlu (Veysel),Güneş Hayat(Hayriye),Gamze Süner Atay(Sevgi),Gaye Cankaya(Sofi), Tülin Oral(Aliye)Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu ve


Ay Tutulması izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı