Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Anneler ile Kızları
Anneler ile Kızları
Anneler ile Kızları


Tarih: 2011-10-17 TV : STAR TV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


“ANNELER İLE KIZLARI”
NTC MEDYA’nın yapımını üstlendiği, Hakan Arslan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Leyla Karaloğlu ile Seval Bozkurt’un yazdığı, başrollerini Ebru Özkan, Feride Çetin, Levent Üzümcü, Şerif Sezer, Hüseyin Soysalan, Ozan Çobanoğlu, Berke Hürcan, Hülya Şen, İsmail Demirci,  Ali Hürol, Ergun Kuyucu, Selda Özer, Özge Korkmaz, Dilşad Bozyiğit, Mehmet Polat, Hikmet Körmükçü, Deniz Barut, Gülden Dudarık’ın paylaştığı Anneler ile Kızları her Pazartesi Star TV’de.
9. Bölüm Özet:
Gülizar ölümle burun burunadır artık. Aşiretin adamlarının elinden kurtulmanın imkansız olduğunu biliyordur. Son anında yavrularını düşünür, Yusuf’un sesini bir kere olsun duyabilmek için çırpınır. Kader onu oğluyla telefonda bir kere daha buluşturacaktır.
Defne her taraftan kıskaç altına alınmıştır adeta.  Duruşma günü yaklaşmıştır ve Defne’nin hala bir işi yoktur. Sacit ise hiçbir fırsatı kaçırmaz. Davada elini güçlendirecek, asılsız iddialarının altını dolduracak deliller bulmanın peşindedir. 
Sonunda duruşma günü gelir çatar. Sacit Yağmur’u yasal yollarla alabilecek midir?
Ömer dönülmez yolun sonundadır artık. Malatya’ya da dönse İstanbul’da da kalsa kendini bekleyen sonun değişmeyeceğini biliyordur. Bu sırada beklenmedik bir telefon alır. Bu telefon Ömer için yeni bir umut demektir.
Himmet ise Ömer’in yapamadığı işi tamamlamak için İstanbul’a doğru yola çıkar.

Künye :

Yapım    : NTC MEDYA
Yapımcı    : Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen    : Hakan Arslan
Senaryo    : Leyla Karaloğlu ve Seval Bozkurt
Oyuncular    : Ebru Özkan( Defne),Feride Çetin (Gülizar),Levent Üzümcü( Kerem) Şerif Sezer(Seher), Hüseyin Soysalan ( Sacit), Ozan Çobanoğlu ( Ömer)  Berke Hürcan, Hülya Şen (Feride), İsmail Demirci(Sedat), Ali Hürol, Ergun Kuyucu ( Hamdi), Selda Özer(Suzan), Özge Korkmaz ( Emine), Dilşad Bozyiğit(Pınar), Mehmet Polat, Hikmet Körmükçü, Deniz Barut (Çağla), Gülden Dudarık (Selvi), Sinan Albayrak


Anneler ile Kızları izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı