Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tövbeler Tövbesi
Tövbeler Tövbesi
Tövbeler Tövbesi


Tarih: 2011-10-19 TV : ATV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


MAHİR VE FİDAN ÖLÜMDEN DÖNÜYOR…
SUÇLU İSE YANIBAŞLARINDA!
 “TÖVBELER TÖVBESİ”, merakla beklenen yeni bölümüyle 19 Ekim Çarşamba günü 22.30’da atv’de!
TÖVBELER TÖVBESİ
(Yeni Bölüm)
28.Bölüm Özeti:  Mahir ve Fidan, ölümden döner ve yanmaktan son anda kurtulurlar. Kimse, bu kadar canice bir şeyi kimin yaptığını bilememektedir. Oktay’ın Geyiktepe’de olduğunu gören Songül ise “şimdilik” suskunluğunu sürdürür. Nuri, Çeto ve Kadir, en yakın arkadaşları ölümden döndüğü için sevinirken, yıkılan umutları için de üzülmektedir.
Pelin, minibüsün, içinde Mahir ve Fidan olduğu halde yakıldığını öğrendiğinde Oktay’ı suçlar. Songül’ün,  o gece Geyiktepe’de Oktay’ı gördüğünü söylemesi, Mahir’i de Oktay’a yönlendirir. Şimdi herkes, kundaklama olayından ötürü Oktay’ı suçlamaktadır ama asıl suçlu, yanı başlarındadır.
Egemen’in ev arkadaşlığını istemeyen Can, Gencay ve Egemen’i barıştırma çalışmalarına başlar. Gencay’ın yeni evine gittiğinde, yakışıklı komşu Levent’i görür ve Egemen’i, Levent’e karşı uyarır.
Mahir ve Fidan ayrı ayrı iş aramaya başlar. Bir kozmetik firmasına başvuran Fidan’ı orada büyük bir sürpriz beklemektedir

Künye :

Yapım            : Limon Yapım
Yapımcı            : Hayri Aslan
Senaryo            : Alev Toprakoğlu, Hale Çalap, Erkan Birgören,
  Emek Fulya Tanrıkulu, Onur Aydın
Yönetmen            : Taner Akvardar
Oyuncular            : Cemal Toktaş (Mahir Akdağ), Tuba Ünsal (Pelin), Fulya Zenginer (Fidan), Kerem Cem (Oktay), Füsun Demirel (Zahide Akdağ), Rıza Akın (Hasan Akdağ), Cihat Tamer (Egemen Taşpınar), Ruhsar Öcal (Gencay Hanım), Bedia Ener (Remziye), Pınar Dikici (Sabriye), Caner Özyurtlu (Bahtiyar Akdağ), Ahmet Kaynak (Nuri), Serdal Genç (Çetin), Onur Dikmen (Kadir), Gözde Mutluer (Songül), İnci Şen (Fatma), Serhat Özcan (Gültekin Kama), Derya Durmaz (Meliha Kama)       


Tövbeler Tövbesi izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı