Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın


Tarih: 2011-10-19 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


MELTEM’E CİCİ ANNE Mİ GELİYOR?
Çocuklar Duymasın yepyeni bölümüyle 19 Ekim Çarşamba akşamı 20.00’de ATV’de.
“ÇOCUKLAR DUYMASIN” (Yeni Bölüm)
72. Bölüm Özeti:
Kemal beyin, gizli telefonlaşmalarının ardındaki sır perdesi ortadan kalkmıştır. Kemal bey, bir kız arkadaşı olduğunu ve "kendisinin" ailesiyle tanışmak istediğini Haluk’a söyler. Haluk bu durumu anlayışla karşılarken bakalım Meltem, ne tepki verecektir?
Ailedeki herkes Kemal beyin kız arkadaşını merak etmektedir. Bu durum ailenin yeni gündemi olmuştur. Öte yandan Duygu ve Berke arasında oluşan gerginlik, Haluk’un dikkatini çeker ve bu durum hiç hoşuna gitmez. En sonunda Haluk, Duygu’nun eve ağlayarak gelmesiyle Berke’ye patlar.
Berke, iş aramaya devam etmektedir. Evdekilerin de desteğiyle Haluk’un şirketine görüşmeye gider. Haluk bu durumdan memnun değildir. Damadına torpil yapıyormuş gibi görünmek istemez. Bu yüzden Berke’yi zor bir mülakat beklemektedir...
Turistlerin, kızların dikkatini daha çok çektiğini fark eden Havuç, Basri ve Teo turist kılığına girip kızları tavlamaya çalışır.
Orçun ve Merve’nin kıyafet balosuna gidecek olması, Gönül’lerin evinde renkli görüntülere sahne olur. Öte yandan Gülfidan yeni işine ortak aramaya devam etmektedir. Kendisine ortak olarak Hüseyin ve Şükrü’yü bulur !
Alex’e gizli bir hayranından çiçek gelmektedir. Herkes bu gizli hayranın peşine düşer.   

Künye :

Yönetmen        : Bora Tekay
Proje            : MinT
Yapımcı & Senarist    : Birol GÜVEN
Müzik            : Erdem Özyılmaz, Engin Özyılmaz
Sanat Yönetmeni    : Oya Köseoğlu
Oyuncular        :Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Hayal Kahraman Özalp (Duygu), Ferdi Akarnur (Kemal), Ceyhun Fersoy (Berke), Volkan Severcan (Tuna), Zeyno Günenç (Gönül), Alp Eren Khamis (Orçun), Öykü Güven (Merve),Fatma Karanfil (Necla),Bengü Şen (Nurten), Osman Gidişoğlu (Menderes), Günnihal Demir (Gülfidan), Müfit Can Saçıntı (Mustafa Ali), Melek Şahin (Emine), Alpaslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Sinem Güven (Hatice)Vatan Şaşmaz (Engin), Mehmet Auf (Selçuk), Meriç Taşçıoğlu(Yasemin),Enise Ütük (Melis),Serkan Balbal (Tolga), Nevin Korkmaz (Cemile), Süleyman Yağcıoğlu (İsmail), Sefa Doğanay (Hami), Ali Barışık (Basri), Etem Caner Karaviç (Meto), Ömer Güney (Teo), Cem Güven (Kerem), Şebnem Sürücü (İpek), Yakup Uysal (Yakup), Tuna Büyükercan (Yiğido)


Çocuklar Duymasın izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı