Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Beni Affet
Beni Affet
Beni Affet


Tarih: 2011-10-27 TV : SHOW TV Saat: 17:00 Tür:Yerli Dizi


YENİ BÖLÜM
BENİ AFFET
Bir Aile Hikâyesi: "Beni Affet" Hafta İçi Her Gün Show Tv’de Tunç ve Eylül Feride’yi tuzağa düşürmek için Selim’i kullanmaya başlarlar. Selim Tunç’un söylediklerini harfiyen yerine getiren birinci adamıdır artık. Tunç ve Selim Feride’yi Cüneyt’ten uzaklaştırmak için bir plan yaparlar.  Diğer yandan Feride Selim’in şirkette hırsızlık yaptığını öğrenir. Bu hırsızlık da Tunç’un planının bir parçasıdır aslında. Osman Cüneyt ve Eylül arkadaşlığından oldukça memnundur. Eylül düşmanı Osman’ın kalbini kazanmıştır artık.
Bahar Berat’ın yaralanmasına neden olan kavganın kendisi yüzünden çıktığını öğrenir. Berat ise a reddedilmenin verdiği acıyla yıkılmış ve bir anda ortadan kaybolmuştur. Bahar Berat’ı bulur. Aşkını  reddettiği için Berat’ın hayatının yerle bir olduğunu fark eden Bahar çektiği vicdan azabı nedeniyle çok sevdiği Kemal’den uzaklaşmaya karar verir.
Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet” 27 Ekim Perşembe günü ve hafta içi her gün saat 17.00’de Show Tv’de...

Künye :

Beni Affet izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı