Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kalbim Seni Seçti
Kalbim Seni Seçti
Kalbim Seni Seçti


Tarih: 2011-10-27 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Ömer ve Ailesi Ümran’ın Acı Haberiyle Perişan Olur…
Yavuz İçin Ümran’ın Emanetlerini Sahiplerine Verme Zamanı Gelmiştir...
İki Kardeş Ümran’ın Yazdığı Mektupları Açtıklarında Gerçeklerle Yüzleşirler…
KALBİM SENİ SEÇTİ
19.Bölüm
İlk üç bölümüyle izleyicilerin gönüllerinde taht kuran ve izlenme rekorları kıran Kalbim Seni Seçti’nin yapımcılığını Süreç Film/ İnci Kırhan Gündoğdu-Asena Bayhan Bülbüloğlu üstleniyor. Senaryosunu Gül Abus, Gülsev Karagöz ve Özer Çetiner’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda deneyimli bir isim yeralıyor: Hakan Gürtop...
Kalbim Seni Seçti’de, Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat, Hülya Darcan, Burçin Oraloğlu, Muhammed Uzuner, Burhan Şeşen gibi deneyimli oyuncuların yanı sıra Gürbey İleri, Ozan Osmanpaşaoğlu, Ezgi Eyüboğlu, Cansu Dağdelen, Hazal Filiz Küçükköse, Gözde Kaya’nın da aralarında bulunduğu birçok genç isim de rol alıyor.
Dizinin 27 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak on dokuzuncu bölümünün özeti ise şöyle:
Emir, Ömer’den Kaan’ın kardeşi olduğunu öğrendikten sonra dağılmış bir halde Ümran’a gider.  Ancak o ne kadar kaçmaya çalışsa da Kaan peşindedir.
Melis ise birini öldürmenin ağırlığıyla eve gelir. İzzet, Melis’i bu olayı kimseye anlatmamak konusunda ikna etmiştir. Ama bu sır Melis için fazlasıyla büyüktür. Bununla baş edebilmek için İzzet’in verdiği haplara giderek bağlanmaktadır. Bir yandan da İzzet’in diğer adamı susturmak bahanesiyle istediği parayı bulmakla uğraşır.
Emir ve Kaan, babaannelerinin evinde karşı karşıya gelir. Ancak Emir, Kaan’a karşı koymaz. İki kardeşin kavgası hasta olan Ümran’ın fenalaşmasına neden olur. Ömer ve ailesi Ümran’ın acı haberiyle perişan haldedir. Yavuz için Ümran’ın emanetlerini sahiplerine verme zamanı gelmiştir. İki kardeş Ümran’ın yazdığı mektupları açtığında herkesin hayatı tamamen değişecektir. Bu değişim büyük kararların alınmasına sebep olacaktır.

Künye :

Yapım                : Süreç Film
Yapımcı                : İnci Kırhan Gündoğdu, Asena Bayhan Bülbüloğlu
Yönetmen            : Hakan Gürtop
Senaryo                : Gül Abus, Gülsev Karagöz, Özer Çetiner
Görüntü Yönetmeni      : Cidal Canpek
Genel Koordinatör        : Aynur Başgök
Sanat Yönetmeni        : Sedef Gürtop
Müzik                : Günay Uysal
Oyuncular            : Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat, Hülya Darcan, Burçin Oraloğlu, Muhammed Uzuner, Burhan Şeşen, Gürbey İleri, Ozan Osmanpaşaoğlu, Ezgi Eyüboğlu, Cansu Dağdelen, Hazal Filiz Küçükköse, Gözde Kaya


Kalbim Seni Seçti izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı